Kreatywnie i z pasja
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Jaka jest rozmiarówka adidas, kupowanie butów online?
Karmmel
Junior Member
**


Avatar


Posts: 27
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 20-2-2019 at 09:59 PM
Jaka jest rozmiarówka adidas, kupowanie butów online?


nigdy wcześniej nie zamawiałem butów przez Internet i szczerze nie jestem pewien jak powinno wyglądać prawidłowe wybieranie rozmiaru. Czy możecie mi pomóc? Chodzi o markę adidas, to chyba ma znaczenie. Z tego co słyszałem każda marka ma nieco inaczej z tymi rozmiarami.
View user's profile View All Posts By User
imprezowicz
Junior Member
**


Avatar


Posts: 11
Registered: 28-5-2015
Location: Rybnik
Member Is Offline


[*] posted on 21-2-2019 at 12:09 AM
Jaka jest rozmiarówka adidas, kupowanie butów online?


hej, w sklepach masz zazwyczaj podaną tabelę. Ode mnie taka praktyczna rada, że najlepiej mieryć stopę na wieczór, po całym dniu. Połóż sobie na podłodze kartkę papieru, stań przy ścianie i odrysuj wymiar. No, a potem go zmierz i dopasuj do tabelki konkretnej marki. Tutaj masz jeszcze dokładniejszą instrukcję: https://ctxsport.com/rozmiarowka-adidas/. Podana tam rozmiarówka adidas na pewno jest wiarygodna, zamawiałem z niej.;)
View user's profile View All Posts By User
edytakrawiec
Junior Member
**


Avatar


Posts: 10
Registered: 9-6-2015
Location: Olsztyn
Member Is Offline


[*] posted on 21-2-2019 at 12:42 AM
Jaka jest rozmiarówka adidas, kupowanie butów online?


popieram, w CTX SPORT na pewno mają dobrze rozpisane wymiary. Nie tylko adidasa, ale też na przykład rozmiarówka butów sportowych Nike. Bo masz rację, przy różnych markach to może troszeczkę się różnić. A w razie jak się pomylisz to też nic takiego się nie stanie, można sobie wymienić. Ważne, że tabela rozmiarów butów Nike i innych faktycznie najlepiej sprawdza się przy wieczornym mierzeniu, po całym dniu. Po stopa też miewa różne wymiary w ciągu dnia.;)
View user's profile View All Posts By User
gangster
Junior Member
**


Avatar


Posts: 5
Registered: 28-5-2015
Location: Kutno
Member Is Offline


[*] posted on 21-2-2019 at 03:03 AM
Jaka jest rozmiarówka adidas, kupowanie butów online?


ja się w sumie tym za bardzo nie przejmowałem, nie rysowałem na kartce� wziąłem linijkę, zmierzyłem stopę i trafiłem idealnie.;p
View user's profile View All Posts By User
edytakrawiec
Junior Member
**


Avatar


Posts: 10
Registered: 9-6-2015
Location: Olsztyn
Member Is Offline


[*] posted on 21-2-2019 at 04:59 AM
Jaka jest rozmiarówka adidas, kupowanie butów online?


jasne, tak też bywa, ale jednak lepiej trzymać się instrukcji. Wtedy jesteś pewien, że będzie dobrze, a nie bawisz się w loterię.
View user's profile View All Posts By User
Strusia
Junior Member
**


Avatar


Posts: 5
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 21-2-2019 at 05:20 AM
Jaka jest rozmiarówka adidas, kupowanie butów online?


ja z dobraniem rozmiaru adidasa nie miałam w ogóle problemów. Z innymi markami zdarzało mi się, że palce się gniotły, a to coś obcierało itd. Tutaj nic. Może to też kwestia materiałów, które są dość elastyczne i dopasują się do ruchu stopy.
View user's profile View All Posts By User
ziomalek
Junior Member
**


Avatar


Posts: 4
Registered: 9-6-2015
Location: Bytom
Member Is Offline


[*] posted on 21-2-2019 at 07:33 AM
Jaka jest rozmiarówka adidas, kupowanie butów online?


materiał, z którego wykonano buta, jest bardzo ważny. Powinien oddychać i współpracować ze stopą. Nie może być tak, że wbijasz się w nieruchomą zbroję, a potem biegasz i czujesz dwa razy bardziej każdą możliwą dziurę.

View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 38.8% - SQL: 61.2%]