Kreatywnie i z pasja
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Forum CS GO gdzie wrzucają demka. Znacie jakąś taką stronę gdzie mogę pooglądać?
Smyczyk
Junior Member
**


Avatar


Posts: 32
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 26-2-2018 at 07:28 PM
Forum CS GO gdzie wrzucają demka. Znacie jakąś taką stronę gdzie mogę pooglądać?


Czasem na forum ludzie wrzucają swoje demka z gry żeby się pochwalić jaki akurat w ten dzień był skill :P Znacie może jakieś forum gdzie jest tego więcej? Chciał bym kiedyś grać gdzieś w esl albo poważnej drużynie więc oglądam jak grają lepsi ode mnie ;)
View user's profile View All Posts By User
Kustosz
Junior Member
**


Avatar


Posts: 18
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 26-2-2018 at 07:40 PM
Forum CS GO gdzie wrzucają demka. Znacie jakąś taką stronę gdzie mogę pooglądać?


No to polecam youtube :D Jest tam mega dużo różnego rodzaju fragmovie więc możesz sobie zobaczyć. Sam raz na jakiś czas oglądam takie akcje 5vs1 i jak gościu ładuje np. 4 bomby pod rząd :P Nie wiem czy to taki skil czy po prostu fart :P
View user's profile View All Posts By User
Smyczyk
Junior Member
**


Avatar


Posts: 32
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 26-2-2018 at 10:10 PM
Forum CS GO gdzie wrzucają demka. Znacie jakąś taką stronę gdzie mogę pooglądać?


Oglądałem ich już tyle że mnie głowa boli. Z takich filmików nic się nie nauczysz, co mi po tym że zobaczę urywek akcji jak gościu wyskakuje z bsa i wali hedy. Ja chcę widzieć i słyszeć to co inny gracz przez większą ilość mapy żeby wiedzieć jak się zachowuje ;)
View user's profile View All Posts By User
edytakrawiec
Junior Member
**


Avatar


Posts: 10
Registered: 9-6-2015
Location: Olsztyn
Member Is Offline


[*] posted on 26-2-2018 at 10:26 PM
Forum CS GO gdzie wrzucają demka. Znacie jakąś taką stronę gdzie mogę pooglądać?


Profesjonalista :D Gram sobie czasem na ftg i tam na forum czasem wrzucają różne demka ;) Sprawdź sobie feelthegame.pl to może znajdziesz coś ciekawego :) Albo napisz posta, może ktoś ma na dysku jakieś dema proplayerów to ci coś wrzuci ;)
View user's profile View All Posts By User
ziomalek
Junior Member
**


Avatar


Posts: 4
Registered: 9-6-2015
Location: Bytom
Member Is Offline


[*] posted on 27-2-2018 at 12:54 AM
Forum CS GO gdzie wrzucają demka. Znacie jakąś taką stronę gdzie mogę pooglądać?


Co prawda dawno nie wchodziłem na strone esla ale tam zawsze można było pobierać demka po meczach. Jak dalej jest taka opcja to ściągnij sobie od kogoś z góry rankingu ;)
View user's profile View All Posts By User
CydrowaPani
Junior Member
**


Avatar


Posts: 14
Registered: 9-6-2015
Location: Ustka
Member Is Offline


[*] posted on 27-2-2018 at 02:52 AM
Forum CS GO gdzie wrzucają demka. Znacie jakąś taką stronę gdzie mogę pooglądać?


Mam trochę demek jak gra cloud9 to mogę ci podesłać na maila. Według mnie top team jeżeli chodzi o cs go. Jaki frag movie nie włączysz na yt to zawsze są jakieś akcje z ich meczy :D Typowe kozaki także warto sobie na nich popatrzeć :)
View user's profile View All Posts By User
Kolczukas
Junior Member
**


Avatar


Posts: 3
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 27-2-2018 at 03:01 AM
Forum CS GO gdzie wrzucają demka. Znacie jakąś taką stronę gdzie mogę pooglądać?


Na forum CS GO jest trochę podobnych tematów także coś na pewno znajdziesz ;) Ja polecam zajrzeć na https://feelthegame.pl/ ale nie tylko na forum ale też serwer :D Ekipa trzyma dobry poziom ;) Znajdziesz też sporo spoko porad jak grać lepiej. Jak chcesz się uczyć to na pewno taka wiedza ci się przyda!
View user's profile View All Posts By User
Smyczyk
Junior Member
**


Avatar


Posts: 32
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 27-2-2018 at 04:57 AM
Forum CS GO gdzie wrzucają demka. Znacie jakąś taką stronę gdzie mogę pooglądać?


Każda nawet drobna rada jest dobra ;) Co do cloud9 to oglądałem masę filmików, do tego sk, g2 czy fnatic. Liquid też gra dobrą gre więc można powiedziec ze ogladałem wszystkich z top10 drużyn w cs go ;)
View user's profile View All Posts By User
Kolczukas
Junior Member
**


Avatar


Posts: 3
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 27-2-2018 at 06:50 AM
Forum CS GO gdzie wrzucają demka. Znacie jakąś taką stronę gdzie mogę pooglądać?


Jak masz z kim to graj mixy. Nie znam chyba lepszego sposobu żeby trenować umiejętności ;) Do tego jest taka presja że to pojedynek że trzeba lepiej ogarniać niż na zwykłym serwie :)
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 44.8% - SQL: 55.2%]