Kreatywnie i z pasja
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Jakie są Wasze opinie o preparacie Litorsal?
Karmmel
Junior Member
**


Avatar


Posts: 27
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 11-12-2017 at 09:54 PM
Jakie są Wasze opinie o preparacie Litorsal?


Witam. Słyszałem, że po nadmiernym spożyciu alkoholu i po wytężonym wysiłku fizycznym warto stosowac preparat Litorsal. Nigdy go nie stosowałem, ale sądzę, że czasami mógłby mi się przydać. Jakie macie opinie na temat tego preparatu?
View user's profile View All Posts By User
Kustosz
Junior Member
**


Avatar


Posts: 18
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 12-12-2017 at 12:23 AM
Jakie są Wasze opinie o preparacie Litorsal?


Z tego co wiem, jest to preparat o działaniu nawadniającym i elektrolizującym. Sam go nie stosowałem, ale podawałem go swoim dzieciom, żeby się nie odwodniły po zatruciu pokarmowym. Wtedy bardzo im pomógł.
View user's profile View All Posts By User
edytakrawiec
Junior Member
**


Avatar


Posts: 10
Registered: 9-6-2015
Location: Olsztyn
Member Is Offline


[*] posted on 12-12-2017 at 01:02 AM
Jakie są Wasze opinie o preparacie Litorsal?


Ja dość często kupuję tabletki musujące Litorsal, bo u mnie w domu przydają się całej rodzinie. W czasie największych upałï¿½w wszyscy je bierzemy, żeby uzupełnić elektrolity i się wzmocnić. Dzieciom podawałam ten preparat, gdy wymiotowały i miały biegunkę, a sama czasem przyjmuję go po intensywnym treningu. Więcej informacji na jego temat znajduje się pod linkiem aptekamini.pl/zdrovit-litorsal-tabletki-musujace-24-sztuki.html. Z tego co wiem, po nadmiernym spożyciu alkoholu też można stosować ten preparat, ale u mnie w rodzinie akurat nie ma takiej potrzeby ;)
View user's profile View All Posts By User
gangster
Junior Member
**


Avatar


Posts: 5
Registered: 28-5-2015
Location: Kutno
Member Is Offline


[*] posted on 12-12-2017 at 03:06 AM
Jakie są Wasze opinie o preparacie Litorsal?


A mnie czasami zdarza się kac, no i te tabletki musujące na drugi dzień po spożyciu stawiają mnie na nogi. Znakomicie gaszą pragnienie i likwidują uczucie zmęczenia.
View user's profile View All Posts By User
Karmmel
Junior Member
**


Avatar


Posts: 27
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 12-12-2017 at 06:06 AM
Jakie są Wasze opinie o preparacie Litorsal?


Z Waszych wypowiedzi wynika, że ten preparat ma całkiem szerokie zastosowanie i jest skuteczny. A gdzie najczęsciej go kupujecie?
View user's profile View All Posts By User
edytakrawiec
Junior Member
**


Avatar


Posts: 10
Registered: 9-6-2015
Location: Olsztyn
Member Is Offline


[*] posted on 12-12-2017 at 06:39 AM
Jakie są Wasze opinie o preparacie Litorsal?


Ja zazwyczaj zamawiam kilka opakowań w aptece internetowej Apteka MINI, gdzie produkt ten jest dostępny w bardzo przystępnej cenie. Polecam Ci zakupy tam, zwłaszcza jeśli masz do zamówienia więcej niż jeden produkt. Ja zwykle robię tam większe zamówienie, bo ta apteka jest bardzo dobrze wyposażona, a całą paczkę otrzymuję już następnego dnia.
View user's profile View All Posts By User
Kustosz
Junior Member
**


Avatar


Posts: 18
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 12-12-2017 at 08:56 AM
Jakie są Wasze opinie o preparacie Litorsal?


Ja także czasem robię zamówienie w Aptece MINI. Oprócz elektrolitów kupuję tam inne potrzebne do domowej apteczki produkty. Najczęściej są to: tabletki i żele przeciwbólowe, syropy na kaszel, pastylki na gardło, a także plastry i bandaże opatrunkowe. Jest tam duzy wybór produktów, wygodny sposób robienia zakupów oraz niedroga przesyłka.
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 38.7% - SQL: 61.3%]