Kreatywnie i z pasja
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Elementy potrzebne do karmienia butelką
Karmmel
Junior Member
**


Avatar


Posts: 27
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 24-11-2017 at 02:14 AM
Elementy potrzebne do karmienia butelką


Żona oddelegowała mnie do załatwienia butelki dla malucha. Możecie mi pomóc i powiedzieć czego w ogóle będziemy potrzebowali? Kompletnie nie znam się na tym! Może macie jakiś sklep, w którym można kupić wszystko od razu?
View user's profile View All Posts By User
Smyczyk
Junior Member
**


Avatar


Posts: 32
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 24-11-2017 at 03:55 AM
Elementy potrzebne do karmienia butelką


Kiedyś też miałem taki problem. Szukałem w Internecie, bo do sklepu stacjonarnego trochę wstydziłem się iść i trafiłem na świetny sklep internetowy. Produkty do karmienia butelką znajdziesz pod linkiem https://wyprawkowy.pl/karmienie-butelka-39. Na pewno potrzebna będzie butelka i smoczek. Wybór akurat jest ogromny i jest wiele rodzajów butelek. Najlepiej będzie jak skontaktujesz się bezpośrednio ze specjalistami ze sklepu.
View user's profile View All Posts By User
Renia
Junior Member
**


Avatar


Posts: 8
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 24-11-2017 at 05:39 AM
Elementy potrzebne do karmienia butelką


Wy faceci jesteście dziwni. Nie łatwiej po prostu iść do sklepu, apteki bądź jeszcze gdzieś indziej i po prostu dowiedzieć się bezpośrednio u sprzedawcy czego potrzeba? Ja butelki i smoczki zawsze kupowałam w aptece
View user's profile View All Posts By User
brokatowa
Junior Member
**


Avatar


Posts: 14
Registered: 9-6-2015
Location: Elk
Member Is Offline


[*] posted on 24-11-2017 at 06:13 AM
Elementy potrzebne do karmienia butelką


Faktem jest, że faceci są dziwni i dość bojaźliwi, ale sklep, o którym napisał kolega jest naprawdę warty uwagi. Zaopatruję się u nich niemalże we wszystko, co jest potrzebne i przydatne podczas wychowywania malucha. Co ciekawe, mają nawet produkty dla mam, więc jak chcesz sprawić żonie niespodziankę, to może odszukasz coś ułatwiającego jej codzienność.
View user's profile View All Posts By User
Karmmel
Junior Member
**


Avatar


Posts: 27
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 24-11-2017 at 07:50 AM
Elementy potrzebne do karmienia butelką


Spadliście mi z nieba. Już wszystko mam, a co najważniejsze, żona jest zachwycona.
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 58.4% - SQL: 41.6%]