Kreatywnie i z pasja
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Czy w internetowym sklepie rehabilitacyjno medycznym dobiorę odpowiedni sprzęt do mojego schorzenia?
Karmmel
Junior Member
**


Avatar


Posts: 27
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 3-9-2017 at 09:51 PM
Czy w internetowym sklepie rehabilitacyjno medycznym dobiorę odpowiedni sprzęt do mojego schorzenia?


Od dawna cierpiałem z powodu ostrych i przewlekłych bóli kegosłupa, dlatego postanowiłem zgłosić się do neurochirurga i się po prostu zoperować. Mija już kilka tygodni od zabiegu, a ja zaczynam się czuć na sprawnego człowieka. Zanim jest to nastąpi muszę wzmocnić kręgosłup choćby pasem na niego. I tutaj moje pytanie czy w sklepie dobiorę taki sprzęt czy muszę raczej osobiście być na miejscu zakupu.
View user's profile View All Posts By User
Kustosz
Junior Member
**


Avatar


Posts: 18
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 3-9-2017 at 11:28 PM
Czy w internetowym sklepie rehabilitacyjno medycznym dobiorę odpowiedni sprzęt do mojego schorzenia?


Ja dzisiaj to jedynie żałuje tego, że tak późno zdecydowałem się na tego typu operację. Przez ból trochę lat życia mi uciekła, a właśnie wtedy powinienem największą aktywność pokazywać. Tak więc jak miałem podobnie jak Ty i pas spokojnie dobrałem sobie w zdalny sposób.
View user's profile View All Posts By User
edytakrawiec
Junior Member
**


Avatar


Posts: 10
Registered: 9-6-2015
Location: Olsztyn
Member Is Offline


[*] posted on 4-9-2017 at 12:37 AM
Czy w internetowym sklepie rehabilitacyjno medycznym dobiorę odpowiedni sprzęt do mojego schorzenia?


Bez problmu dopasujesz nawet samodzielnie. Specjalistyczne sklepy jasno opisują na co dany produkt pomaga i jakie są warunki jego stosowania. Zwróć tylko uwagę, żeby taka placówka posiadała odpowiednie certyfikaty, które gwarantują jakość produktów. Nie ryzykuj nigdy z podróbakmi, bo z nimi nigdy nie wiadomo i zamiast pomóc mogą zadziałać w zupełnie innym kierunku.
View user's profile View All Posts By User
Karmmel
Junior Member
**


Avatar


Posts: 27
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 4-9-2017 at 01:38 AM
Czy w internetowym sklepie rehabilitacyjno medycznym dobiorę odpowiedni sprzęt do mojego schorzenia?


No tego na pewno chciałbym uniknąc, tak więc na pewno w grę wchodzi tylko specjalistyczny sklep. U mnie w okolicy takiego nie ma, więc dlatego pytam o sklep działający również w internecie...
View user's profile View All Posts By User
Kustosz
Junior Member
**


Avatar


Posts: 18
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 4-9-2017 at 03:37 AM
Czy w internetowym sklepie rehabilitacyjno medycznym dobiorę odpowiedni sprzęt do mojego schorzenia?


Jest tych sklepów kilka. Ja odwiedziłem ostatnio sklep Ortomedyczny, bo córka rękę złamała i musiałem jej temblaka szukać. Kiedyś to się używało po prostu bandaża a dzisiaj to wystarczy, że odwiedzisz internetowy sklep rehabilitacyjno medyczny i wszystko możesz sobie wybrać. Tak więc jeśli chodzi o Twój pas wzmacniający to bez problemu sam sobie dopasujesz.
View user's profile View All Posts By User
hannaMontana
Junior Member
**


Avatar


Posts: 18
Registered: 9-6-2015
Location: Cieszyn
Member Is Offline


[*] posted on 4-9-2017 at 06:09 AM
Czy w internetowym sklepie rehabilitacyjno medycznym dobiorę odpowiedni sprzęt do mojego schorzenia?


Sprzęty medyczne czy rehabilitacyjna, jak kto woli, mają swoje rozmiary jak ubrania, więc na pewno samodzielnie dopasujesz sobie coś odpowiedniego. A jeśli mowa o samym towarze, to opisy są czytelne.
View user's profile View All Posts By User
CydrowaPani
Junior Member
**


Avatar


Posts: 14
Registered: 9-6-2015
Location: Ustka
Member Is Offline


[*] posted on 4-9-2017 at 07:09 AM
Czy w internetowym sklepie rehabilitacyjno medycznym dobiorę odpowiedni sprzęt do mojego schorzenia?


Mnie też kręgosłup pobolewa i to szczególnie jedna strona. Ból promienuje aż do nogi i stopy, co może być przyczyną?
View user's profile View All Posts By User
hydronetka89
Junior Member
**


Avatar


Posts: 35
Registered: 9-6-2015
Location: Bedzin
Member Is Offline


[*] posted on 4-9-2017 at 09:01 AM
Czy w internetowym sklepie rehabilitacyjno medycznym dobiorę odpowiedni sprzęt do mojego schorzenia?


Lekarzem nie jestem, ale objawy wskazują na to, że dysk uciska nerw. Więc czekają Cię albo ćwiczenia albo jakiś zabieg chirurgicny, jak koledzy wyżej.
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 44.5% - SQL: 55.5%]