Kreatywnie i z pasja
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Czy skorzystanie z usług czyszczenia dywanów w Poznaniu to dobry pomysł?
Gytka
Junior Member
**


Avatar


Posts: 19
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 22-6-2017 at 10:09 PM
Czy skorzystanie z usług czyszczenia dywanów w Poznaniu to dobry pomysł?


Jak to wygląda cenowo, opłaca się czy nie? I czy efekt jest faktycznie taki dobry czy to tylko chwyt marketingowy i da się tak samo dobrze wyczyścić dywan samodzielnie?
View user's profile View All Posts By User
Renia
Junior Member
**


Avatar


Posts: 8
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 22-6-2017 at 10:23 PM
Czy skorzystanie z usług czyszczenia dywanów w Poznaniu to dobry pomysł?


Ja z takich usług nie korzystałam i nie zamierzam bo po pierwsze za bardzo tego nie potrzebuję. Mam ciemne dywany na których nie widać zabrudzeń, piorę je głównie dla odświeżenia i przywrócenia miękkości. Poza tym wydaje mi się że teraz można kupić wygodne w użyciu środki na przykład które posypuje się na dywan a potem odkurza i one dobrze czyszczą
View user's profile View All Posts By User
Gytka
Junior Member
**


Avatar


Posts: 19
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 22-6-2017 at 10:57 PM
Czy skorzystanie z usług czyszczenia dywanów w Poznaniu to dobry pomysł?


Ale słyszałam że profesjonalne sprzęty czyszczące z jakich korzystają firmy usuwają też organizmy chorobotwórcze i są w stanie usunąć nawet zastarzałe zabrudzenia. Nie wiem tylko czy to prawda bo nie znam nikogo kto by korzystał z takich usług
View user's profile View All Posts By User
Renia
Junior Member
**


Avatar


Posts: 8
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 23-6-2017 at 12:52 AM
Czy skorzystanie z usług czyszczenia dywanów w Poznaniu to dobry pomysł?


Stare zabrudzenia może i tak, pewnie też mają detergenty silniejsze niż te przeznaczone do ogólnej sprzedaży ale jeśli chodzi o te roztocza i inne to nie wiem czy to nie jest chwyt marketingowy bo przecież klient tego nie sprawdzi prawda? Więc ja jakoś nie ulegam takim zapewnieniom
View user's profile View All Posts By User
edytakrawiec
Junior Member
**


Avatar


Posts: 10
Registered: 9-6-2015
Location: Olsztyn
Member Is Offline


[*] posted on 23-6-2017 at 02:40 AM
Czy skorzystanie z usług czyszczenia dywanów w Poznaniu to dobry pomysł?


Tego nie trzeba sprawdzać, oczywiste jest że w wysokiej temperaturze takie organizmy ulegają zagładzie a niektóre systemy czyszczenia zapewniają wysoka temperaturę, jak na przykład czyszczenie dywanów poznańskiej firmy która wykorzystuje do tego gorącą parę. To po prostu musi działać, tu więcej szczegółów na ten temat http://ecomyjnia-poznan.pl/dla-domu/czyszczenie-dywanow-wykladzin/. No i nie bez powodu wykorzystuje się tę metodę do czyszczenia wszelkich zabrudzeń, jest bardzo skuteczna a bezpieczna dla wszelkich tkanin, ważne jest też to że nie trzeba stosować żadnych detergentów
View user's profile View All Posts By User
Gytka
Junior Member
**


Avatar


Posts: 19
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 23-6-2017 at 02:56 AM
Czy skorzystanie z usług czyszczenia dywanów w Poznaniu to dobry pomysł?


A masz z tym jakieś osobiste doświadczenia?
View user's profile View All Posts By User
edytakrawiec
Junior Member
**


Avatar


Posts: 10
Registered: 9-6-2015
Location: Olsztyn
Member Is Offline


[*] posted on 23-6-2017 at 04:09 AM
Czy skorzystanie z usług czyszczenia dywanów w Poznaniu to dobry pomysł?


Tak, korzystam z usług firmy Bogucki Eco Wash nie tylko jeśli chodzi o czyszczenie dywanów ale też tapicerki samochodowej, to bardzo dobrze odświeża a to ważne bo mój mąż pali papierosy w samochodzie :( nie mogę go tego oduczyć. Ale czyszczenie i odświeżanie działa bardzo dobrze więc mogę zdecydowanie polecić tę firmę
View user's profile View All Posts By User
Gytka
Junior Member
**


Avatar


Posts: 19
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 23-6-2017 at 06:31 AM
Czy skorzystanie z usług czyszczenia dywanów w Poznaniu to dobry pomysł?


Dzięki, w takim razie zgłoszę się do nich, cennik przedstawiony na stronie także mi przypasował. Pozdrawiam :)
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 31.3% - SQL: 68.7%]