Kreatywnie i z pasja
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Gdzie dobra obróbka skrawaniem w Białymstoku?
Karmmel
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 22-6-2017 at 02:44 AM
Gdzie dobra obróbka skrawaniem w Białymstoku?

Chcę zlecić obrabianie metalowych przedmiotów ale potrzebna jest naprawdę dobra firma. To są drogie produkty, wykonane z wysokiej jakości materiałów i potrzebne jest nadanie im bardzo precyzyjnego kształtu (dość skomplikowanego) oraz bardzo gładkiej powierzchni. Możecie mi polecić dobrą firmę która specjalizuje się w obróbce skrawaniem i robi to naprawdę dobrze?
View user's profile View All Posts By User
Kustosz
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 22-6-2017 at 03:17 AM

Wydaje mi się że obróbka skrawaniem nie jest taka skomplikowana jak na przykład toczenie czy gwintowanie. Niemniej mogę polecić firmę która specjalizuje się i w tym i w tym i w jeszcze wielu innych metodach obróbki metali (różnych, więc na pewno i dla ciebie ta oferta będzie ok). Link dotyczący obróbki skrawaniem w Białymstoku: http://br-technology.pl/obrobka-skrawaniem/, ale polecam też zapoznać się z propozycjami innych metod obróbki, może uznasz, że będą dla ciebie lepsze albo przydadzą ci się w innym przypadku. Wszystkie usługi świadczone są przez doświadczonych fachowców, więc na naprawdę wysokim poziomie
Karmmel
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 22-6-2017 at 05:40 AM

Fajnie że firma ma szeroką ofertę, może gwintowanie albo frezowanie przyda mi się na przyszłość i wtedy będę wiedział że też mogę zgłosić się do BR Technology z Białegostoku :) na razie wystarczy mi to co napisałem na początku, czyli dobra, precyzyjna obróbka skrawaniem a jeśli ta usługa jest świadczona na wysokim poziomie to chyba będzie to dla mnie odpowiednia oferta

Kustosz
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 22-6-2017 at 07:18 AM

Tak tylko zaproponowałem, dobrze wiedzieć gdzie można szukać usług jeśli się ich poszukuje :) cieszę się że pomogłem, na pewno będziesz zadowolony
Karmmel
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 22-6-2017 at 09:15 AM

Mam nadzieję :) Dzięki i pozdrawiam.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 68.4% - SQL: 31.6%]