Kreatywnie i z pasja
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Koperty na płyty vs. Opakowania na płyty
Gytka
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 30-5-2017 at 05:15 AM
Koperty na płyty vs. Opakowania na płyty

hej, w najbliższym czasie będę robicplyty dla mojej organizacji. Nie chce wchodzić w szczegoly co to za płyty itp. bo to nie ma znaczenia. Ale potrzebuje pomocy i porad na temat tego,c o jest lepsze – opakowanian a plyty czy koperty na płyty? Musze podjąć decyzje jak najszybciej, a kompletnie nie wiem co wybrać. Chcialabym zrobić te plytki jak najszybciej wiec będę wdzieczna za szybka pomoc!
View user's profile View All Posts By User
edytakrawiec
Junior Member
**

Registered: 9-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 30-5-2017 at 06:22 AM

jest wogole cos takiego jak koperty na plyty? pierwszy raz slysze. Koperty serio?
Renia
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 30-5-2017 at 08:14 AM

No jasne że koperty to nie prawdziwe koperty ale nazwa. Wejdź sobie najlepiej na stronke gdzie masz i koperty na płyty i opakowania i wszystko stanie się jasne: http://www.gmcd.pl/opakowania-2/ . Oni maja chyba wszystkie możliwe wersje i spory wybor. Generalnie nie masz tam zdjęć kopert ale masz opis co to jest i o co chodzi (m.in. ze sa kartonowe). Ale oni maja tez jeszcze inne opcje, nie tylko koperty i opakowania. Poczytaj trochę to będzie Ci latwiej poradzić gdy już masz pewną wiedze:)
Gytka
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 30-5-2017 at 08:37 AM

dzieki za link, jak poczytałam to faktycznie coraz większy ma to wszystko sens – nie myslalam wcześniej o tak prostej kwestii, ze koperty sa kartonowe a wiec i lżejsze i bardziej ekologiczne itd. Zamawialas w tej firmie? Sprawdzona jest?
Renia
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 30-5-2017 at 10:32 AM

tak, jakiś czas temu. Sa profesjonalni :) a najlepiej to zadzwon do nich http://www.gmcd.pl/kontakt/ . mi oni sporo pomogli przy tych takich wszystkich wyborach związanych z kwestiami moich płytek cd. Także jak zadzwonisz i wyjaśnisz im dokładnie sytuacje i jak te plytki będą używane i rozdawane to na pewno Ci pomogadobrac które opakowania są dla ciebie najlepsze. Bo kartonowe faktyznie są lżejsze, ale jak będziesz je rozdawala np. na imprezach latem gdzie pada deszcze to może lepiej wybrać plastik hihi ale sama nie wiem ;) Ani Ty ani ja nie jestemy przecież ekspertkami i nie musimy się na tym znac wiec najlepiej ich spytać :) mi pomogli z moimi pytaniami wcześniej i to bardzo
Gytka
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 30-5-2017 at 10:41 AM

no masz racje! Zaraz będę dzownic :)

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 66.3% - SQL: 33.7%]