Kreatywnie i z pasja
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Najlepsze wizualizacje pomieszczeń.
Pomidor
Junior Member
**


Avatar


Posts: 35
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 24-5-2017 at 10:22 PM
Najlepsze wizualizacje pomieszczeń.


Wiecie może jakie studio jest najlepsze w wykonywaniu wizualizacji pomieszczeń? Chodzi o stałą współpracę z początkującym deweloperem. Mile widziane komentarze osób naprawdę znających się na temacie. Piszcie też o tym na co zwracać uwagę, co to w ogóle jest najlepsza wizualizacja�
View user's profile View All Posts By User
hydronetka89
Junior Member
**


Avatar


Posts: 35
Registered: 9-6-2015
Location: Bedzin
Member Is Offline


[*] posted on 25-5-2017 at 01:11 AM
Najlepsze wizualizacje pomieszczeń.


Wiesz co, jak dla mnie najlepsza wizualizacja to przede wszystkim precyzja i wyobraźnia. Każdy element musi być szczegółowo dopracowany, bo jednak klient nie da się oszukać. Poza tym chodzi o wysoka estetykę, coś jakby kuszącego z perspektywy marketingowej� Zawsze sprawdzaj portfolio studia i pytaj o czas wykonania.:)
View user's profile View All Posts By User
Pomidor
Junior Member
**


Avatar


Posts: 35
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 25-5-2017 at 03:26 AM
Najlepsze wizualizacje pomieszczeń.


A gdzie robiłaś takie wizualizacje, potrafisz polecić konkretne studio? Bardzo chętnie bym się zainspirował, poczytał jakąś ofertę�
View user's profile View All Posts By User
hydronetka89
Junior Member
**


Avatar


Posts: 35
Registered: 9-6-2015
Location: Bedzin
Member Is Offline


[*] posted on 25-5-2017 at 05:14 AM
Najlepsze wizualizacje pomieszczeń.


pewnie, już ci daję namiary na ich stronę internetową. O tutaj altariastudio.com/oferta/wizualizacje-wnetrz-i-architektoniczne znajdziesz więcej informacji. Możesz sobie obejrzeć już wykonane przez nich wizualizacje pomieszczeń, poza tym w innych zakładkach mają też animacje 3D, warto sobie popatrzeć� myślę, że też świadczą o kompetencjach pracownik�w.:)
View user's profile View All Posts By User
CydrowaPani
Junior Member
**


Avatar


Posts: 14
Registered: 9-6-2015
Location: Ustka
Member Is Offline


[*] posted on 25-5-2017 at 07:19 AM
Najlepsze wizualizacje pomieszczeń.


Również znam to studio i mogę je polecić. Na pewno w Altaria Studio pracują doświadczeni ludzie, którzy wiedzą co robią i mają swoje pasje.;) Bardzo mi się podobały przykładowe aranżacje mieszkania, jakie dla nas zrobili. No i nie da się ukryć, że klienci również byli zachwyceni, szybko nam się udała sprzedaż.
View user's profile View All Posts By User
Pomidor
Junior Member
**


Avatar


Posts: 35
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 25-5-2017 at 07:28 AM
Najlepsze wizualizacje pomieszczeń.


dzięki za namiary, skontaktuję się i zobaczymy co nam z tego wyjdzie. Wygląda obiecująco.:)
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 26.9% - SQL: 73.1%]