Kreatywnie i z pasja
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Poszukiwana firma, która przeprowadzi mi przeprowadzkę biura w Warszawie, ktoś może coś polecić...
edytakrawiec
Junior Member
**

Registered: 9-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 11-5-2017 at 12:27 AM
Poszukiwana firma, która przeprowadzi mi przeprowadzkę biura w Warszawie, ktoś może coś polecić?

Cześć, niedługo chcę przeprowadzić całe swoje biuro do innego, większego lokalu, rzeczy, które trzeba przewieźć jest mnóstwo, na początku próbowałam zrobić to na własną rękę, ale jednak potrzebuję pomocy, ktoś może polecić jakąś dobrą firmę?
View user's profile View All Posts By User
Gytka
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 11-5-2017 at 02:52 AM
Poszukiwana firma, która przeprowadzi mi przeprowadzkę biura w Warszawie, ktoś może coś polecić?

ja ostatnio korzystałam z świetnej firmy, znalazłam ją w Internecie, to była chyba najszybsza i najsprawniej przeprowadzona przeprowadzka w moim życiu
Karmmel
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 11-5-2017 at 03:58 AM

jeśli chodzi o przeprowadzki biura w Warszawie to polecam http://wikiprzeprowadzki.pl/przeprowadzki-warszawa/biur/, transportują takie rzeczy jak komputer, dokumenty, szafki, całe wyposażenie biura w błyskawicznym tempie, bo wiadomo, każdemu zależy, żeby nie przerywać ciągu pracy, ja byłem bardzo zadowolony i każdemu polecę tą firmę
Renia
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 11-5-2017 at 04:27 AM

firma wikiprzeprowadzki to same zalety! Przekonałam się o tym kiedy musiała przetransportować rzeczy ze swojego biura na Ochocie do lokalu położonego na obrzeżach Warszawy, bałam się, że przeprowadzka będzie trwać długo i zakłóci to pracę całego biura, ale nic takiego się nie stało, zadzwoniłam zamówić usługę i panowie, którzy mieli przewieźć rzeczy zjawili się bardzo szybko, transport mimo dalekiej odległości również przebiegł bardzo szybko i bez większych problemów
Smyczyk
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 11-5-2017 at 05:44 AM

to solidna firma, przewiozą wszystko, wiadomo, że sprzęt biurowy potrafi być dość kosztowny, nie musisz się martwić, że coś zostanie uszkodzone, zabezpieczają wszystko na czas transportu i przewożą naprawdę szybko, dodatkowo pomogą wnosić sprzęt do lokalu, dzięki czemu wszystko idzie 10 razy sprawniej, a i ceny mają dość przyzwoite, możesz sobie je zobaczyć na ich stronie
edytakrawiec
Junior Member
**

Registered: 9-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 11-5-2017 at 08:36 AM

No i ekstra, dzięki!

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 68.4% - SQL: 31.6%]