Kreatywnie i z pasja
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Samochód reklamowy, kto mi coś takiego wykona, polecicie profesjonalną agencję reklamową?
Kustosz
Junior Member
**


Avatar


Posts: 18
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 8-5-2017 at 11:26 PM
Samochód reklamowy, kto mi coś takiego wykona, polecicie profesjonalną agencję reklamową?


Witam, mam dobrze prosperującą firmę i coraz więcej klientów w całej Polsce, dla lepszego kontaktu z klientami ze Śląska otworzylismy tam odział i chcemy aby na ulice miasta wyjechał samochód z logo naszej firmy, kto mi wykona takie oklejanie reklamowe na samochodzie?
View user's profile View All Posts By User
hannaMontana
Junior Member
**


Avatar


Posts: 18
Registered: 9-6-2015
Location: Cieszyn
Member Is Offline


[*] posted on 9-5-2017 at 02:09 AM
Samochód reklamowy, kto mi coś takiego wykona, polecicie profesjonalną agencję reklamową?


To swietny pomysł takie oklejanie reklamowe, a jak bedzie to pomysłowo wykonane to wszyscy zwrócą na taki samochód uwage na ulicy i pozyskasz wiecej klientów, którzy beda się identyfikować z firmą, o czym poczytasz na http://wojsmedia.com.pl/oferta/oklejanie-reklamowe tam tez zapoznasz sie z ofertą firmy, która zajmuje sie oklejaniem reklamowym pojazdów, zapewnia projektowanie takiej reklamy, druk i właściwe docięcie.
View user's profile View All Posts By User
dosadny
Junior Member
**


Avatar


Posts: 9
Registered: 28-5-2015
Location: Torun
Member Is Offline


[*] posted on 9-5-2017 at 03:17 AM
Samochód reklamowy, kto mi coś takiego wykona, polecicie profesjonalną agencję reklamową?


jak ma sie troche lepszy sprzęt to samemu mozna to zrobic.
View user's profile View All Posts By User
Sopel
Junior Member
**


Avatar


Posts: 4
Registered: 27-4-2016
Location: Katowice
Member Is Offline


[*] posted on 9-5-2017 at 05:12 AM
Samochód reklamowy, kto mi coś takiego wykona, polecicie profesjonalną agencję reklamową?


Pewnie można, ale w reklamie najważniejsza jest jakosc i pomysłowość dlatego do wykonania oklejania reklamowego na samochodzie zatrudnij dom mediowy Śląsk chociażby ma ich wile, ale polecam strone http://wojsmedia.com.pl/ robili juz dla mnie nie jedną reklamę.
View user's profile View All Posts By User
hydronetka89
Junior Member
**


Avatar


Posts: 35
Registered: 9-6-2015
Location: Bedzin
Member Is Offline


[*] posted on 9-5-2017 at 07:11 AM
Samochód reklamowy, kto mi coś takiego wykona, polecicie profesjonalną agencję reklamową?


Musze przyznac ze widuje takie samochody na ulicach i zawsze przyciągają one moją uwage, to swietna promocja firmy.
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 51.6% - SQL: 48.4%]