Kreatywnie i z pasja
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Jak znaleźć hostessę w Warszawie? Niby jest dużo chętnych, ale nie wiem jak zweryfikować
brokatowa
Junior Member
**


Avatar


Posts: 14
Registered: 9-6-2015
Location: Elk
Member Is Offline


[*] posted on 5-5-2017 at 12:04 AM
Jak znaleźć hostessę w Warszawie? Niby jest dużo chętnych, ale nie wiem jak zweryfikować


Cześć wszystkim, mam nadzieję że ktoś bardziej doświadczony w tym temacie mi pomoże. Otóż ja mam swoją firmę no i bierzemy udział w różnych targach i wystawach. Tyle że pierwszy raz będę mieć tyle do zrobienia na miejscu, że nie dam rady bez hostessy. Przeglądałam wstępnie oferty w Warszawie (jak łatwo zgadnąć tam właśnie będą najbliższe targi) i aż się przeraziłam. Tego jest masa! Jak wy to weryfikujecie? Kto jest zaufany?
View user's profile View All Posts By User
ziomalek
Junior Member
**


Avatar


Posts: 4
Registered: 9-6-2015
Location: Bytom
Member Is Offline


[*] posted on 5-5-2017 at 03:00 AM
Jak znaleźć hostessę w Warszawie? Niby jest dużo chętnych, ale nie wiem jak zweryfikować


Rozumiem problem i w sumie przyłączam się do pytania. Mi się już nieraz zdarzyło zatrudniać kogoś w Warszawie na stanowisko hostessy i raz że sama rekrutacja jest długa bo pełno chętnych a dwa że nawet jak porozmawiałem z kandydatką osobiście itp. to się okazywało często że wrażenie było mylne i jest po prostu leniwa i nie da się z nią dogadać
View user's profile View All Posts By User
gangster
Junior Member
**


Avatar


Posts: 5
Registered: 28-5-2015
Location: Kutno
Member Is Offline


[*] posted on 5-5-2017 at 04:31 AM
Jak znaleźć hostessę w Warszawie? Niby jest dużo chętnych, ale nie wiem jak zweryfikować


Nie no, rozwiązanie jest proste. Korzystajcie z agencji, tam są tylko sprawdzone kandydatki na hostessy
View user's profile View All Posts By User
ziomalek
Junior Member
**


Avatar


Posts: 4
Registered: 9-6-2015
Location: Bytom
Member Is Offline


[*] posted on 5-5-2017 at 07:17 AM
Jak znaleźć hostessę w Warszawie? Niby jest dużo chętnych, ale nie wiem jak zweryfikować


Z agencji? Jaką agencję masz na myśli?
View user's profile View All Posts By User
gangster
Junior Member
**


Avatar


Posts: 5
Registered: 28-5-2015
Location: Kutno
Member Is Offline


[*] posted on 5-5-2017 at 07:32 AM
Jak znaleźć hostessę w Warszawie? Niby jest dużo chętnych, ale nie wiem jak zweryfikować


Jak hostessa w Warszawie to chyba najlepiej stąd: http://www.hostamo.pl/hostessy-warszawa/. Ta agencja ma zawsze dużo propozycji hostess, a klient w sumie się nie musi przejmować sprawdzaniem ich bo to agencja gwarantuje że są kompetentne, pracowite, znają języki obce i tak dalej. Ja zawsze właśnie tak szukam hostess.
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 45.8% - SQL: 54.2%]