Kreatywnie i z pasja
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Sprawdzony ośrodek leczenia uzależnień u młodzieży?
dosadny

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 2-5-2017 at 01:44 AM
Sprawdzony ośrodek leczenia uzależnień u młodzieży?

Witam serdecznie. Mam takie pytanie, otóż jakiś czas temu złapałem córkę na przyjmowaniu jakiś podejrzanych substancji i od tamtej pory dostała zakaz wychodzenia z domu. Niestety coraz gorzej z nią i zachowuje się bardzo agresywnie. Wydaje mi się, że uzależniła się od tego „czegoś” i nie wiem czy sami sobie z tym poradzimy. Znacie może jakiś sprawdzony ośrodek? Nie chcę żeby moja córka tak skończyła.
View user's profile View All Posts By User
imprezowicz

Member Is Offline

[*] posted on 2-5-2017 at 01:59 AM

Jedyna co przychodzi mi teraz do głowy to ośrodek OAZA. Może uda mi się znaleźć ich stronę to wrzucę później. Z tego co wiem to mają też dostepy telefon 24 godziny na dobę więc może warto się z nimi skontaktować i porozmawiac z kimś kto ma pojęcie o tych uzaleznieniach.
edytakrawiec

Registered: 9-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 2-5-2017 at 04:40 AM

Wejdź do internetu i poszukaj. Ostatnio bardzo dużo się mówi o tym, że tak jak kiedys sprzedawali legalnie w sklepikach takie rzeczy tak teraz przenieśli się na czarny rynek ale handel idzie w najlepsze. W internecie jest masa stron gdzie opisuja takie problemy, kilka linkow wyslalam ci w prywatnej.
IwanG

Member Is Offline

[*] posted on 2-5-2017 at 05:03 AM

Wejdź na stronę http://www.terapiamlodziezy-oaza.pl/. To jest strona tej poradni o której pisał kolega wyżej. Byłem zmuszony skorzystać z ich usług, ale mimo wszystko mogę bardzo polecić. Świetni psycholodzy i lekarze od uzależnień. Bałem się ze to teraz będzie się ciągnąć ale okazało się ze udało im się tak pomoc mojemu dziecku ze wrocilo do normy a nawet jest lepiej niż przed ;)
brokatowa

Registered: 9-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 2-5-2017 at 07:11 AM

Wysyłam ci namiary na moją znajomą która specjalizuje się w takich tematach. Ma swoją klinikę i pomaga dzieciakom naprawdę w roznych stanach. W prywatnej masz do niej numer i adres strony. Możesz śmiało dzwonić jeżeli potrzebujesz doraźnej pomocy.
dosadny

Member Is Offline

[*] posted on 2-5-2017 at 09:58 AM

Dzięki wielkie za szybkie odpowiedzi. Dużo czytałem na ten temat w internecie, dzwoniłem także prosząc o konsultacje do kilku lekarzy. Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie faktycznie ośrodek leczenia uzaleznien. Trochę dziwnie się z tym czuje ale dobro dziecka jest najwazniejsze. Dziekuje i pozdrawiam ;)

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 68.0% - SQL: 32.0%]