Kreatywnie i z pasja
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Szukam firmy zajmującej się projektowaniem sklepów internetowych, kogo polecicie?
hydronetka89
Junior Member
**


Avatar


Posts: 35
Registered: 9-6-2015
Location: Bedzin
Member Is Offline


[*] posted on 13-4-2017 at 05:20 AM
Szukam firmy zajmującej się projektowaniem sklepów internetowych, kogo polecicie?


Cześć :) Szukamy pilnie firmy, która zajmuje się projektowaniem i tworzeniem sklepów internetowych. Możecie mi polecić kogoś? Jakiegoś profesjonalistę, który stworzył dla Was wspaniały sklep, który był po prostu idealny, taki jaki sobie wymarzyliście? Bo taki właśnie ma być nasz sklep! Najpiękniejszy i wymarzony, no i też funkcjonalny i profesjonalny, ale na tym to akurat nie znamy się wcale� Dlatego szukamy specjalisty. Polecicie nam coś? Bardzo, bardzo proszę!
View user's profile View All Posts By User
CydrowaPani
Junior Member
**


Avatar


Posts: 14
Registered: 9-6-2015
Location: Ustka
Member Is Offline


[*] posted on 13-4-2017 at 07:17 AM
Szukam firmy zajmującej się projektowaniem sklep�w internetowych, kogo polecicie?


Haha, jakbym czytała siebie samą :P też kompletnie nie znam się na profesjonalnej stronie takich rzeczy, nie ogarniam tych internetowych kwestii wcale. Tj jasne, strony internetowe obsługiwać umiem, ale raczej jako klient i osoba, kt�ra to przegląda, a nie tworzy :P to samo ze sklepami internetowymi. Więc jak jeden był mi potrzebny projekt sklepu internetowego i ktoś, kto mi go stworzy od podstaw to zgłosiłam się tutaj: i bardzo, baaardzo Ci ich polecam, bo to świetni profesjonaliści, kt�rzy mi stworzyli wszystko jak chciałam i jeszcze wytłumaczyli dokładnie o co chodzi.
View user's profile View All Posts By User
hydronetka89
Junior Member
**


Avatar


Posts: 35
Registered: 9-6-2015
Location: Bedzin
Member Is Offline


[*] posted on 13-4-2017 at 08:20 AM
Szukam firmy zajmującej się projektowaniem sklepów internetowych, kogo polecicie?


Ooo, to super! Bo generalnie przydałoby się wiedzieć co oni chcą tam zrobić i jak, a jak się człowiek nie zna to przyda się zdecydowanie ktoś, kto tłumaczy z informatycznego na nasze :P
View user's profile View All Posts By User
CydrowaPani
Junior Member
**


Avatar


Posts: 14
Registered: 9-6-2015
Location: Ustka
Member Is Offline


[*] posted on 13-4-2017 at 09:10 AM
Szukam firmy zajmującej się projektowaniem sklepów internetowych, kogo polecicie?


No to prawda, o wiele łatwiej jest jak ktoś Ci to odkładnie wyjaśni i pomoże ogarnąć wszystko, bo oni zakładają, ale później trzeba umieć też to ogarniać, sprawdzać zamówienia i tak dalej. Także oni są opcją idealną!
View user's profile View All Posts By User
hydronetka89
Junior Member
**


Avatar


Posts: 35
Registered: 9-6-2015
Location: Bedzin
Member Is Offline


[*] posted on 13-4-2017 at 09:59 AM
Szukam firmy zajmującej się projektowaniem sklepów internetowych, kogo polecicie?


Okej, dzięki bardzo za polecenie w takim razie :D
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 52.3% - SQL: 47.7%]