Kreatywnie i z pasja
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Szukam firmy zajmującą się obróbką tworzyw we Wrocławiu!
dosadny

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 6-4-2017 at 08:30 PM
Szukam firmy zajmującą się obróbką tworzyw we Wrocławiu!

Drodzy forumowicze, jak zaznaczyłem w temacie wątku, szukam firmy, która zajmuje się we Wro-cławiu obróbką tworzyw sztucznych. Firma, która dotychczas obsługiwała naszą fabrykę niestety zamknęła działalność i straciliśmy ważnego dostawcę. Może znacie jakieś przedsiębiorstwo, które podjęłoby z nami współpracę?
View user's profile View All Posts By User
imprezowicz

Member Is Offline

[*] posted on 6-4-2017 at 10:47 PM

A czym konkretnie zajmuje się Twoja firma? Może będę mógł pomóc, ale musiałbym wiedzieć, ja-kiego konkretnie typu obróbka Cię interesuje. Bez takiej odpowiedzi trudno zgadnąć jakie usługi będą Ci potrzebne.
dosadny

Member Is Offline

[*] posted on 6-4-2017 at 11:14 PM

Mam zakład, który produkuje kable elektryczne i inne, głównie potrzebujemy różnego rodzaju osło-ny i tego typu elementy. Mam nadzieję, że takie informacje wystarczą, aby udzielić mi odpowiedzi. Naprawdę potrzebujemy kogoś na już!
brokatowa

Registered: 9-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 7-4-2017 at 12:28 AM

Mąż korzysta z usług wrocławskiej firmy Ślusarstwo-Tokarstwo Sitkowscy i wiem, że jest bardzo zadowolony. Pracują oni na wszelkiego rodzaju materiałach sztucznych i odznaczają się precyzją. Wszelkie elementy są perfekcyjnie docięte i wyfrezowane. Wiem, że mają swoją stronę internetową, z której mógłbyś dowiedzieć się wiele więcej, ale nie mam teraz czasu szukać. Może ktoś inny Ci pomoże albo znajdziesz do tego czasu sam tę stronę.
IwanG

Member Is Offline

[*] posted on 7-4-2017 at 03:02 AM

Tak, również korzystam z ich usług. Jednak ja raczej jako zaletę tego przedsiębiorstwa podałbym mnogość oferowanych usług - zajmują się oni frezowaniem, toczeniem, gwintowaniem, dłutowa-niem, nacinaniem kanalików i wieloma innymi pracami, o których nie pamiętam. Wiem, że dostar-czają też elementy do zakładów zajmujących się elektryką, ale nie wiem jak to wygląda w praktyce. Możesz najpierw poczytać na stronie https://sitkowscy.pl/oferta/obrobka-tworzyw-sztucznych/ na temat, który Cię interesuje, a dopiero później skontaktować się z nimi w kwestii ustaleń szczegółowych. Pamiętaj jednak, że jeżeli interesuje Cię obróbka tworzyw Wrocław jest miastem, w którym nie znajdziesz raczej lepszej firmy niż ta.
dosadny

Member Is Offline

[*] posted on 7-4-2017 at 06:00 AM

Właśnie takich odpowiedzi oczekiwałem! Dzięki za pomoc, mam nadzieję, że wszystko uda się do-gadać.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 67.3% - SQL: 32.7%]