Kreatywnie i z pasja
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Gdzie powinno się wywozić stare, zniszczone meble?
Gytka
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 4-4-2017 at 01:34 AM
Gdzie powinno się wywozić stare, zniszczone meble?

Witam, remontuję mieszkanie, w związku z tym zostało mi pełno starych zniszczonych mebli, których chciałabym się jak najszybciej pozbyć. Z tego co wiem takich rzeczy nie można zostawić na śmietniku, ot tak sobie. Chyba trzeba mieć jakieś pozwolenie, czy coś w tym stylu.
View user's profile View All Posts By User
Smyczyk
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 4-4-2017 at 02:57 AM

Zależy od gabarytów, jeśli możesz rozłożyć na małe deski, to od biedy może być w kuble, ale przy większych meblach musisz zlecić to firmie która zajmuje się wywozem starych mebli. Całkiem tanią firmę zajmującą się utylizacją staroci znajdziesz tutaj. Wywożą zarówno meble, jak i sprzęty elektronczne, agd i rtv. Zajmują się utylizacją praktycznie wszystkie łącznie z odpadami budowlanymi. A pewnie będziesz ich miała trochę podczas remontu.
Kinia
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 4-4-2017 at 05:12 AM

Jeśli chodzi o Kraków to ze swojej strony mogę polecić Profesjonalne Przeprowadzki. Oprócz oczywiście standardowych usług przeprowadzkowych, zajmują się utylizacją. Wywożą wszystko w całkiem przystępnej cenie. Z tego co wiem to co się da, to poddają recyklingowi, a resztę wywożą na specjalne wysypiska.
edytakrawiec
Junior Member
**

Registered: 9-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 4-4-2017 at 05:34 AM

Też się nad tym zastanawiałałam. Ja mam taki problem, że wystawiłąm najpierw na sprzedaż kanape i nikt jej nie chciał, potem zmieniłam cenę na 0 zł, ale nadal nikt nie chce wziąć. kanapa zalega mi w mieszkaniu od pół roku i chyba czas na utylizację ;)
hannaMontana
Junior Member
**

Registered: 9-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 4-4-2017 at 08:18 AM

Ja tam wszystko oddaję. Zanim jeszcze się coś całkiem zniszczy. Najpierw daję znać rodzinie i znajomym, że mam to i to do oddania, a jak nikt nie chce to oddaję obcym. Jak na razie wszystko udało mi się oddać. Ale wiadomo, że jak coś się oddaje to nie może być w opłakanym stanie.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 74.3% - SQL: 25.7%]