Kreatywnie i z pasja
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Mata magnetyczna na moją lodówkę
hydronetka89
Junior Member
**


Avatar


Posts: 35
Registered: 9-6-2015
Location: Bedzin
Member Is Offline


[*] posted on 21-3-2017 at 01:53 AM
Mata magnetyczna na moją lodówkę


Hej. Czy kojarzycie może coś takiego jak magnetyczne maty nakładane na lodówkę? Nie stać mnie na to, aby kupić sobie nową, a chciałam nieco podrasować wygląd mojej kuchni. Z chęcią wzięłabym pod uwagę także zakup naklejek naściennych do kuchni. Jeśli macie jakieś propozycje to proszę się nie obawiać i napisać. Rozważę wszelkie opcje.
View user's profile View All Posts By User
Pomidor
Junior Member
**


Avatar


Posts: 35
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 21-3-2017 at 04:10 AM
Mata magnetyczna na moją lodówkę


Witam. Mnie też się podobają naklejki naścienne. Widziałem takie u znajomych, ale jeszcze nie kupiłem nic do siebie. jeśli to nie problem z chęcią się podepnę do twojego tematu. Co do maty uważam, że to całkiem fajny sposób na odmianę starej lodówki.
View user's profile View All Posts By User
Karmmel
Junior Member
**


Avatar


Posts: 27
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 21-3-2017 at 04:27 AM
Mata magnetyczna na moją lodówkę


Hej. Naklejki naścienne? Myślałem, że przeważnie to się teraz przykleja tapety z napisami. Myślałem, że naklejki to taki gadżet na chwilę i tak odleci, no ale ja takich nie mam to się wypowiedzieć nie mogę.
View user's profile View All Posts By User
CydrowaPani
Junior Member
**


Avatar


Posts: 14
Registered: 9-6-2015
Location: Ustka
Member Is Offline


[*] posted on 21-3-2017 at 06:03 AM
Mata magnetyczna na moją lodówkę


Cześć. Naklejki są super, podobnie jak maty magnetyczne. Można sobie naprawdę odmienić wystrój nie tylko lodówki, ale także zmywarki, bo na zmywarkę to też widziałam ładne maty. Ja kupiłam naklejki ze sklepu naklejkomania.eu. bardzo dobrej jakości naklejki mają. Z resztą sami możecie sobie sprawdzić.
View user's profile View All Posts By User
brokatowa
Junior Member
**


Avatar


Posts: 14
Registered: 9-6-2015
Location: Elk
Member Is Offline


[*] posted on 21-3-2017 at 08:15 AM
Mata magnetyczna na moją lodówkę


Witam. Ja też kupiłam takie coś. Uważam, że maty magnetyczne są najlepszym dekorem dla lodówki. Kupowałam je dla siebie i mamy w tym sklepie http://naklejkomania.eu/62-maty-na-lodowke. To super pomysł na efektowną odmianę wnętrza kuchni bez większych wydatków.
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 36.7% - SQL: 63.3%]