Kreatywnie i z pasja
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Dobra sprężarka śrubowa – gdzie i jaka?
dosadny
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 6-2-2017 at 04:10 AM
Dobra sprężarka śrubowa – gdzie i jaka?

Hej wszystkim forumowiczom, potrzebuję od was porady. A mianowicie interesuje mnie jakieś dobre i sprawdzone źródło sprężarek śrubowych. Zależy mi na minimalnych kosztach zużycia energii i wydajności sprzętu… Sprężarki ZE/ZA są podobno bardzo korzystne i słyszałem o nich wiele pozytywnych opinii, ale przyznam szczerze, że chcę jeszcze dokładniej przyjrzec się możliwościom na rynku. Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuję.
View user's profile View All Posts By User
imprezowicz
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 6-2-2017 at 07:05 AM

Też ostatnio miałem ten problem i szukałem więcej informacji na ten temat. Mogę Ci polecić stronę internetową http://www.system-tech.com.pl/kategoria/sprezarki/srubowe/, poczytasz tam sobie o sprężarkach śrubowych i znajdziesz dobre modele. W tym sprężarki ZE/ZA. Ja właśnie na taką się zdecydowałem i jestem z niej bardzo zadowolony, nawet nie spodziewałem się takiej poprawy z kosztami energii. Wcześniej mieliśmy stary sprzęt i efekty w ogóle trudno jest porównać, super, że ta technika tak do przodu idzie.
dosadny
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 6-2-2017 at 07:22 AM

Dzięki za odpowiedź, a czy zgadzasz się w stu procentach z informacjami na stronie? Czy montaż był łatwy? Zapraszam też inne osoby do dyskusji, im więcej tym lepiej.
CydrowaPani
Junior Member
**

Registered: 9-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 6-2-2017 at 08:41 AM

Myśmy kupowali sprężarki tłokowe, o stąd http://www.system-tech.com.pl/kategoria/sprezarki/tlokowe/ i też mogę polecić tę firmę, opisy są zgodne ze stanem faktycznym. W razie czego można dopytać i bardzo chętnie i miło odpowiadają na wszystkie pytania.
imprezowicz
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 6-2-2017 at 09:49 AM

tak, montaż był naprawdę łatwy i nie mieliśmy z nim żadnych problemów. Nie masz się czym przejmować, informacje się sprawdzają i są wiarygodne.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 70.6% - SQL: 29.4%]