Kreatywnie i z pasja
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Macie pomysł, gdzie kupić gastronomiczną obieraczkę?
Renia
Junior Member
**


Avatar


Posts: 8
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 6-2-2017 at 03:42 AM
Macie pomysł, gdzie kupić gastronomiczną obieraczkę?


Jak w temacie � macie pomysł, gdzie kupić porządną gastronomiczną obieraczkę do ziemniaków? Przyda nam się na wyposażenie kuchni w lokalu, bo ostatnio całkiem sporo ziemniaczanych potraw weszło do menu i chyba już się nie obędziemy. Najlepiej sklep w Warszawie, albo jakiś internetowy z darmową dostawą.
View user's profile View All Posts By User
Smyczyk
Junior Member
**


Avatar


Posts: 32
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 6-2-2017 at 04:03 AM
Macie pomysł, gdzie kupić gastronomiczną obieraczkę?


My kupiliśmy w sklepie w Warszawie, który się nazywa Wencel. Możesz sobie zobaczyć, jakie mają modele na http://wencel.pl/urzadzenia-dynamiczne. My mamy ten podstawowy i absolutnie wystarcza na nasze potrzeby.
View user's profile View All Posts By User
edytakrawiec
Junior Member
**


Avatar


Posts: 10
Registered: 9-6-2015
Location: Olsztyn
Member Is Offline


[*] posted on 6-2-2017 at 06:30 AM
Macie pomysł, gdzie kupić gastronomiczną obieraczkę?


Chciałam polecić miejsce gdzie ja kupowałam, ale weszłam w link kolegi powyżej i mamy bardzo podobną, a kosztowała więcej, także sama się dziwie, że w takich dobrych cenach mają. Generalnie polecasz ten sklep? W tej chwili nic nie potrzebujemy konkretnego do naszej restauracji, ale tak na przyszłość pytam.
View user's profile View All Posts By User
Smyczyk
Junior Member
**


Avatar


Posts: 32
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 6-2-2017 at 08:56 AM
Macie pomysł, gdzie kupić gastronomiczną obieraczkę?


Tak, no jasne. Na stronie http://wencel.pl/o-firmie możesz dokładnie poczytać, czym oni się zajmują. Moim zdaniem to jest bardzo solidna firma i co jest najważniejsze dla mnie osobiście, to mają bardzo różnorodny asortyment. Szkoda mi teraz, że ich nie znałem, jak od zera urządzaliśmy lokal, bo bym właściwie wszystko mógł zamówić w jednym miejscu, bez kombinowania. Jak dla mnie w Warszawie bezkonkurencyjni.
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 43.5% - SQL: 56.5%]