Kreatywnie i z pasja
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Apartments for rent in Warsaw, czyli apartament dla obcokrajowca, co polecacie?
Pomidor
Junior Member
**


Avatar


Posts: 35
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 6-2-2017 at 03:25 AM
Apartments for rent in Warsaw, czyli apartament dla obcokrajowca, co polecacie?


Witam wszystkich forumowiczów. Potrzebuje pomocy ze znalezieniem apartamentu dla obcokrajowca na dwa tygodnie, zależy mi na wysokim standardzie i zacisznym spokojnym miejscu żeby osoba mogła wypocząć i nie wpakować się w żądne skomplikowane sytuacje bo nie zna polskiego.
View user's profile View All Posts By User
hydronetka89
Junior Member
**


Avatar


Posts: 35
Registered: 9-6-2015
Location: Bedzin
Member Is Offline


[*] posted on 6-2-2017 at 05:02 AM
Apartments for rent in Warsaw, czyli apartament dla obcokrajowca, co polecacie?


Wystarczy wpisać w przeglądarce apartments for rent in Warsaw i wyskoczy taka strona - http://warsawdesignapartments.pl/en/about-us/. Z tych apartamentów korzysta wielu obcokrajowców wiec maja odpowiednie doświadczenie, ale tak czy inaczej nikt nie bedzie go niepokoił. Po to własnie wynajmuje sie cale mieszkania zeby uniknac hotelowych formalności i zamieszania. Do tego dochodzą dobre lokalizacje blisko centrum i węzłów komunikacyjnych dzieki czemu wszedzie da sie szybko dotrzeć.
View user's profile View All Posts By User
Smyczyk
Junior Member
**


Avatar


Posts: 32
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 6-2-2017 at 07:35 AM
Apartments for rent in Warsaw, czyli apartament dla obcokrajowca, co polecacie?


Zgadzam sie z kolezanka ze najkorzystniej wychodzi tam rezerwować. Co jakiś czas odwiedzają mnie znajomi ze Szwecji, mam małe mieszkanie a nie chcę ich umieszczać w hotelu bo to taka trochę izolacja by była wiec zawsze wynajmuje apartament. Możemy sobie gadać do nocy i nikt nam nie przyjedzie zwrócić uwagi jak w hotelu to mialo juz miejsce nie raz w naszej historii.
View user's profile View All Posts By User
Pomidor
Junior Member
**


Avatar


Posts: 35
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 6-2-2017 at 08:23 AM
Apartments for rent in Warsaw, czyli apartament dla obcokrajowca, co polecacie?


Chyba musicie bardzo glosno gadać skoro was uciszali w hotelu :P. Nie wnikam w każdym razie dzieki za polecenie strony. Bardzo duzo czasu oszczedze dzieki temu. Pozdrawiam.
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 31.2% - SQL: 68.8%]