Kreatywnie i z pasja
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Czy to prawda, że nie da się naprawić w Warszawie tylnej belki przy Peugeocie 206?
Pomidor
Junior Member
**


Avatar


Posts: 35
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 2-2-2017 at 02:16 AM
Czy to prawda, że nie da się naprawić w Warszawie tylnej belki przy Peugeocie 206?


Mój znajomy mechanik sprawdzał ostatnio moje auto i jak się okazuje wykrył bardzo duże zużycie tylnej belki. Szczerze to nie wiedziałem nawet, że tak ten element się nazywa. Ale to nie koniec złych wiadomości. Podobno w Warszawie nikt nie robi napraw takich elementów, bo to podobno bardzo trudne. Co teraz mam zrobić?
View user's profile View All Posts By User
Smyczyk
Junior Member
**


Avatar


Posts: 32
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 2-2-2017 at 04:46 AM
Czy to prawda, że nie da się naprawić w Warszawie tylnej belki przy Peugeocie 206?


Nowej części raczej nie kupisz bo ona jest straszniee droga i się po prostu nie opłaca. Jeśli chodzi o naprawę to nie wiem, czy Twój mechanik ma rację.
View user's profile View All Posts By User
Pomidor
Junior Member
**


Avatar


Posts: 35
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 2-2-2017 at 06:41 AM
Czy to prawda, że nie da się naprawić w Warszawie tylnej belki przy Peugeocie 206?


No ja tez nie wiem, więc wolę zapytac, zanim pojadę na przykład z taką naprawą do Poznania.
View user's profile View All Posts By User
Kinia
Junior Member
**


Avatar


Posts: 6
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 2-2-2017 at 08:10 AM
Czy to prawda, że nie da się naprawić w Warszawie tylnej belki przy Peugeocie 206?


No i powiem Ci, że Tw�j mechanik nie ma racji. Zobacz tutaj serwisautfrancuskich.pl/regeneracja-tylnej-belki-warszawa/ to jest właśnie usługa, kt�rej szukasz. Od początku do końca przeprowadzają renowacje zawieszenia, zwłaszcza jeśli chodzi o regenerację. Więc jak najbardziej zregenerujesz tylną belkę w Peugeocie 206 w Warszawie i to za niewielkie pieniadze.
View user's profile View All Posts By User
Pomidor
Junior Member
**


Avatar


Posts: 35
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 2-2-2017 at 09:21 AM
Czy to prawda, że nie da się naprawić w Warszawie tylnej belki przy Peugeocie 206?


A już myślałem, że będzie ciężko�
View user's profile View All Posts By User
Karmmel
Junior Member
**


Avatar


Posts: 27
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 2-2-2017 at 09:35 AM
Czy to prawda, że nie da się naprawić w Warszawie tylnej belki przy Peugeocie 206?


Nie będziesz musiał nawet długo czekać. Serwis Aut Francuskich działa bardzo szybko, bo mają wiele oddziałów w całym kraju. To już świadczy o tym, że to profesjonaliści, dla których naprawa skomplikowanej czesci to nic szczególnego. A wierz mi, że wymontować taką belkę to trzeba umieć i mieć czym to zrobić.
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 46.5% - SQL: 53.5%]