Kreatywnie i z pasja
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Szukam dobrego sklepu turystycznego online
hydronetka89

Registered: 9-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 30-1-2017 at 12:47 AM
Szukam dobrego sklepu turystycznego online

Witajcie. Poszukuję dobrze wyposażonego internetowego sklepu turystycznego, w którym nie brakuje ubrań oraz butów dla kobiet. Chciałabym dobrze przygotować się do wyjazdu zagranicznego w góry, dlatego też zalezy mi na znalezieniu produktów wysokiej jakości.
View user's profile View All Posts By User
CydrowaPani

Member Is Offline

[*] posted on 30-1-2017 at 01:41 AM

Jednym z moich ulubionych sklepów online z odzieżą górską i nie tylko jest MOUNT EVEREST. Robie tam zakupy wspólnie ze swoim partnerem, bo sklep oferuje duzy wybór produktów zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Ostatnio kupiliśmy tam sobie porzadne kurtki z softshellu.
hydronetka89

Member Is Offline

[*] posted on 30-1-2017 at 03:08 AM

OK. A czy buty trekkingowe też tam sobie kupiłaś? Zależy mi najbardziej na zakupie nieprzemakalnej kurtki i spodni, a także trwałych wysokich butów do chodzenia po górach.
CydrowaPani

Member Is Offline

[*] posted on 30-1-2017 at 03:32 AM

Buty trekingowe kupiłam tam już jakiś czas temu. Obecnie oferta wysokich butów turystycznych dla kobiet w tym sklepie przedstawia się tak: https://mounteverest.com.pl/ona/obuwie/buty-turystyczne-wysokie. Ja ze swoich butów jestem bardzo zadowolona, bo sa one nie tylko trwałe i solidnie wykonane, ale również estetyczne. Zakładam je zarówno na górskie wyprawy, jak i na wyprawy za miasto. Zdarza mi się też je zakładać jako zwykłe buty zimowe, gdy jestem ubrana w sportowym stylu.
hydronetka89

Member Is Offline

[*] posted on 30-1-2017 at 04:43 AM

Aha, czyli te buty można traktowac jako wielofunkcyjne obuwie. Wcześniej nie miałam jeszcze nigdy butów trekkingowych.
CydrowaPani

Member Is Offline

[*] posted on 30-1-2017 at 07:37 AM

Tak, można o nich powiedzieć, że są wielofunkcyjne. Są bardzo wygodne i dobrze spisują się nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Aby jednak cieszyć się nimi przez lata, należy pamietac o ich systematycznej impregnacji za pomocą profesjonalnych srodków, które również można kupić w sklepach turystycznych online.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 67.7% - SQL: 32.3%]