Kreatywnie i z pasja
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Jakie polecacie tablety biznesowe w przystępnej cenie?
dosadny
Junior Member
**


Avatar


Posts: 9
Registered: 28-5-2015
Location: Torun
Member Is Offline


[*] posted on 25-1-2017 at 11:48 PM
Jakie polecacie tablety biznesowe w przystępnej cenie?


Rozrasta się mój dział pracowników terenowych i planuję zakupić dla nich naprawdę profesjonalne urządzenia mobilne. Standardowe tablety niestety się nie sprawdzają, niska wydajność i dość krótki czas pracy na jednym ładowaniu�jesteście w stanie polecić coś dobrego dla biznesu?
View user's profile View All Posts By User
imprezowicz
Junior Member
**


Avatar


Posts: 11
Registered: 28-5-2015
Location: Rybnik
Member Is Offline


[*] posted on 26-1-2017 at 12:16 AM
Jakie polecacie tablety biznesowe w przystępnej cenie?


Jeśli chodzi o takie naprawdę biznesowe rozwiązanie to trudno będzie Ci coś znaleźć w zwykłych sklepach według mnie, powinieneś iść do oficjalnych dystrybutorów sprzętu różnych marek i tam pytać, takie tablety nie mają dużego zejścia, więc ich oferta jest dość ograniczona.
View user's profile View All Posts By User
IwanG
Junior Member
**


Avatar


Posts: 8
Registered: 28-5-2015
Location: Krosno
Member Is Offline


[*] posted on 26-1-2017 at 12:32 AM
Jakie polecacie tablety biznesowe w przystępnej cenie?


Jeśli chcesz kupić naprawdę porządne tablety biznesowe to może być to łatwiejsze niż Ci się wydaje ;) Sam miałem taką potrzebę i długo szukałem rozwiązań na rynku, ale nic nie spełniało moich oczekiwań. To co okazało się najlepsze znalazłem tutaj http://www.indata-solutions.pl/microsoft-surface. Ja wiem, że każdy może mieć inne potrzeby, ale naprawdę jestem zadowolony z tych urządzeń. Wyboru jest sporo, różne opcje konfiguracji i wydajności tych urządzeń, a cena jak dla mnie przystępna. Niesamowicie wygodne są te tablety, bardzo dobrze się z nimi pracuje.
View user's profile View All Posts By User
dosadny
Junior Member
**


Avatar


Posts: 9
Registered: 28-5-2015
Location: Torun
Member Is Offline


[*] posted on 26-1-2017 at 02:31 AM
Jakie polecacie tablety biznesowe w przystępnej cenie?


A jak z czasem pracy na jednym ładowaniu, jest znośny i wystarczy chociaż na kilka godzin? Swoją drogą dzięki za tę podpowiedź, na pewno skontaktuję się z firmą Indata Solutions w takim razie.
View user's profile View All Posts By User
IwanG
Junior Member
**


Avatar


Posts: 8
Registered: 28-5-2015
Location: Krosno
Member Is Offline


[*] posted on 26-1-2017 at 05:15 AM
Jakie polecacie tablety biznesowe w przystępnej cenie?


Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, niektórym pracownikom starcza na cały dzień, inni muszą �się doładować� w międzyczasie, ale najczęściej robią to w samochodzie jadąc od jednego klienta do drugiego, więc problemu nie ma.
View user's profile View All Posts By User
hannaMontana
Junior Member
**


Avatar


Posts: 18
Registered: 9-6-2015
Location: Cieszyn
Member Is Offline


[*] posted on 26-1-2017 at 05:54 AM
Jakie polecacie tablety biznesowe w przystępnej cenie?


Wydajność sprzętu to jedno, czas pracy na baterii bardzo ważny, ale będzie to niczym jeśli oprogramowanie takiego urządzenia nie jest dostosowane do konkretnych potrzeb ;) Warto zwrócić na to uwagę.
View user's profile View All Posts By User
IwanG
Junior Member
**


Avatar


Posts: 8
Registered: 28-5-2015
Location: Krosno
Member Is Offline


[*] posted on 26-1-2017 at 08:05 AM
Jakie polecacie tablety biznesowe w przystępnej cenie?


Windows 10 jest na pokładzie każdego takiego tabletu, ma spory wyświetlacz, a do tego jeszcze wygodną klawkę. Sam system daje potężne możliwości korzystania z różnego oprogramowania biznesowego, ja naprawdę jestem zadowolony.
View user's profile View All Posts By User
dosadny
Junior Member
**


Avatar


Posts: 9
Registered: 28-5-2015
Location: Torun
Member Is Offline


[*] posted on 26-1-2017 at 09:49 AM
Jakie polecacie tablety biznesowe w przystępnej cenie?


Już jestem po pierwszych rozmowach i oferta faktycznie wydaje się atrakcyjna, bardzo tanie to one nie są, ale jeśli są tak dobre jak mówisz to będzie warto ;) Dzięki za pomoc.
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 29.4% - SQL: 70.6%]