Kreatywnie i z pasja
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Szukam firmy w Poznaniu, która pomoże mi napisać wniosek o pozwolenie zintegrowane
Pomidor
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 25-1-2017 at 01:39 AM
Szukam firmy w Poznaniu, która pomoże mi napisać wniosek o pozwolenie zintegrowane

Potrzebujemy w firmie nowego pozwolenia zintegrowanego. Która firma z Poznania pomoże mi napisać wniosek o pozwolenie zintegrowane?
View user's profile View All Posts By User
Smyczyk
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 25-1-2017 at 03:18 AM
Szukam firmy w Poznaniu, która pomoże mi napisać wniosek o pozwolenie zintegrowane

Co jakis czas trzeba mieć nowa dokumentację, a biurokracja rośnie ;)
Karmmel
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 25-1-2017 at 05:13 AM

Jeśli chodzi o pozwolenia zintegrowane to mogę polecić te firme http://sgs.analizysrodowiska.pl/pozwolenia-zintegrowane-ippc/ oni piszą wniosek o pozwolenie zintegrowane ale wczesniej jeszcze robią analizę jak planowana inwestycja będzie oddziaływać na środowisko. bo może się okazać, że nowość będzie bardziej niekorzystna dla środowiska niż stare pomysły. Jeśli potrzebujesz pozwolenie zintegrowane to warto, żebyś udał się do takiego laboratorium mikrobiologicznego.
Kustosz
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 25-1-2017 at 07:36 AM

no to akurat laboratorium to ma swoje oddziały w roznych miastach z tego co wiem, ale mi zrobili dokładną analizę wody ze studni i nie miałem zadnych zastrzeżeń do nich.
Pomidor
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 25-1-2017 at 07:50 AM

Ok. dzięki za link i polecenie!

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 74.0% - SQL: 26.0%]