Kreatywnie i z pasja
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Szukam kobiet pracujących w Holandii � proszę o pomoc!
edytakrawiec
Junior Member
**


Avatar


Posts: 10
Registered: 9-6-2015
Location: Olsztyn
Member Is Offline


[*] posted on 21-6-2017 at 08:06 PM
Szukam kobiet pracujących w Holandii � proszę o pomoc!


Jak w tamacie, poszukuję kobiet, które pracują lub pracowały już na terenie Holandii. Chodzi mi o to jak wyglądają warunki pracy, na co można liczyć, jakie są zarobki i ogólnie jak takiej pracy poszukiwać. Będę bardzo wdzięczna za jakiekolwiek porady, każda na wagę złota. Mam zamiar wyjechać na kilka miesięcy do takiej pracy.
View user's profile View All Posts By User
hannaMontana
Junior Member
**


Avatar


Posts: 18
Registered: 9-6-2015
Location: Cieszyn
Member Is Offline


[*] posted on 21-6-2017 at 09:24 PM
Szukam kobiet pracujących w Holandii � proszę o pomoc!


Ja w zeszłym roku pracowałam przy zbiorach kwiatów szklarniowych. Całkiem przyjemnie było, rośliny na takich półkach w szklarniach, więc specjalnie nie trzeba było się schylać. Zarabiałam prawie 10 eurosów i naprawdę byłam zadowolona, szkoda że mogłam tylko 2 miesiące pracować ;)
View user's profile View All Posts By User
brokatowa
Junior Member
**


Avatar


Posts: 14
Registered: 9-6-2015
Location: Elk
Member Is Offline


[*] posted on 21-6-2017 at 11:13 PM
Szukam kobiet pracujących w Holandii � proszę o pomoc!


Jak chcesz bezpiecznie szukać pracy dla kobiet w Holandii to uważam, że powinnaś skorzystać z pośrednictwa oferowanego przez tę firmę marvelpc.pl/praca-w-holandii/oferty-pracy-dla-kobiet-i-mezczyzn.html. Jest kilka powod�w dla kt�rych tak uważam. Przede wszystkim polska firma, a więc prosta komunikacja. Masz polską umowę, oni mogą organizować transport, zawsze zapewniają nocleg, a i pomagają podczas odzyskiwania podatku. Poczytaj sobie dokładnie na stronie, według mnie warto.
View user's profile View All Posts By User
edytakrawiec
Junior Member
**


Avatar


Posts: 10
Registered: 9-6-2015
Location: Olsztyn
Member Is Offline


[*] posted on 22-6-2017 at 12:30 AM
Szukam kobiet pracujących w Holandii � proszę o pomoc!


A no właśnie kwestie kwaterunku, transportu i bezpieczeństwa są tymi sprawami, które najsilniej odciągają mnie od pomysłu sensowego wykonania przerwy na studiach ;) Chcę po prostu w okresie wakacyjnym sobie wyjechać.
View user's profile View All Posts By User
brokatowa
Junior Member
**


Avatar


Posts: 14
Registered: 9-6-2015
Location: Elk
Member Is Offline


[*] posted on 22-6-2017 at 03:01 AM
Szukam kobiet pracujących w Holandii � proszę o pomoc!


Na stronie internetowej marvelpc.pl masz bardzo fajnie wszystko opisane. Oprócz gwarancji dla samego zatrudnienia i normalnych warunków zakwaterowania masz także pewność stawek i terminowych wypłat wynagrodzenia, na polskie konto, co jest strasznie wygodne. Przy tym firma nie bierze prowizji.
View user's profile View All Posts By User
hydronetka89
Junior Member
**


Avatar


Posts: 35
Registered: 9-6-2015
Location: Bedzin
Member Is Offline


[*] posted on 22-6-2017 at 03:46 AM
Szukam kobiet pracujących w Holandii � proszę o pomoc!


Ja już kilka razy byłam w takiej pracy i zdecydowanie najbardziej podobało mi się chyba na pakowaniu. Pracowałam już w polskich firmach produkcyjnych, ale tam jest jakby człowiek do innego swiata wszedł. Miłe podejście do pracownika, dbałość o komfort psychiczny, wysokie standardy bezpieczeństwa. Dobrze mi się pracowało!
View user's profile View All Posts By User
edytakrawiec
Junior Member
**


Avatar


Posts: 10
Registered: 9-6-2015
Location: Olsztyn
Member Is Offline


[*] posted on 22-6-2017 at 06:34 AM
Szukam kobiet pracujących w Holandii � proszę o pomoc!


Ślicznie dziękuję za wszystkie informacje, naprawdę rozwiałyście wiele moich wątpliwości.
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 45.5% - SQL: 54.5%]