Kreatywnie i z pasja
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Co myślicie o maskach całonocnych?
Renia
Junior Member
**


Avatar


Posts: 8
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 2-3-2017 at 06:27 AM
Co myślicie o maskach całonocnych?


Jakie jest wasze zdanie na temat masek całonocnych do twarzy? Używałyście kiedyś? Jakie macie doświadczenia?
View user's profile View All Posts By User
Gytka
Junior Member
**


Avatar


Posts: 19
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 2-3-2017 at 07:46 AM
Co myślicie o maskach całonocnych?


myślę, że są bardzo mądrze przemyślane. Wiadomo, że skóra najlepiej regeneruje się nocą i czas snu to w ogóle jest najlepszy czas dla ciała. Zainwestowałam ostatnio w maski całonocne z tego sklepu https://www.floslek.pl/10,katalog_pharma/227,skin_care_expert.html i jestem zadowolona. Uważam, że sprawdzają się o wiele lepiej, niż specyfiki nakładane na 5-10 minut.
View user's profile View All Posts By User
edytakrawiec
Junior Member
**


Avatar


Posts: 10
Registered: 9-6-2015
Location: Olsztyn
Member Is Offline


[*] posted on 2-3-2017 at 08:10 AM
Co myślicie o maskach całonocnych?


na początku nie byłam przekonana, ale miło się zaskoczyłam. Po przebudzeniu twarz naprawdę wyglądała jakoś inaczej, była bardziej rześka i promienna. A uwierzcie, że mi zwykle jak rano wstaję to daleko mi do rannego ptaszka, który zachwyca swoim wyglądem i energiąï¿½;) fajna propozycja za dosyć korzystną cenę. Polecam.
View user's profile View All Posts By User
Gytka
Junior Member
**


Avatar


Posts: 19
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 2-3-2017 at 09:08 AM
Co myślicie o maskach całonocnych?


no ja też rano mam z tym zwykle problem.;) i tym bardziej doceniam maski rozjaśniające skórę. Nie trzeba potem tak wiele czasu spędzać na makijażu i korygowaniu niedoskonałości. Zawsze lepiej najpierw stawiać na pielęgnację.
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 41.5% - SQL: 58.5%]