Kreatywnie i z pasja

Szukam pomocy przy zakupie auta w salonie toyoty w Krakowie

Zajn_ef_786 - 8-9-2019 at 06:17 PM

Witam serdecznie. Pierwszy raz w życiu planuję kupno nowiutkiego autka z salonu i niestety z tego powodu mam mnóstwo wątpliwości. Prawdopodobnie będzie to Yaris, ale powiedzcie mi, na co zwrócić uwagę przy odbiorze. Muszę w ogóle skupić się na jakichś kwestiach?

Szukam pomocy przy zakupie auta w salonie toyoty w Krakowie

Kolczukas - 8-9-2019 at 09:16 PM

Po prostu powinieneś ocenić, czy �towar� który kupiłeś nie jest wybrakowany. Choć to słabe porównanie, to jednak trochę jak z nowym telewizorem. Sprawdzisz czy działa, czy nie jest porysowany, uszkodzony itp. itd.

Szukam pomocy przy zakupie auta w salonie toyoty w Krakowie

IwanG - 8-9-2019 at 10:52 PM

Przede wszystkim dokładnie dopilnuj papierkologii, żebyś dostał wszystkie dokumenty, podpisy, potwierdzenia. To według mnie najważniejsze, żeby później problemów nie mieć!

Szukam pomocy przy zakupie auta w salonie toyoty w Krakowie

Zajn_ef_786 - 9-9-2019 at 12:30 AM

No dobra, papiery, ale poza tym to coś jeszcze?

Szukam pomocy przy zakupie auta w salonie toyoty w Krakowie

Kolczukas - 9-9-2019 at 02:28 AM

Przede wszystkim przejdź się dookoła samochodu i dokładnie sprawdź, czy nigdzie nie ma uszkodzeń. Szukasz jakichś rys, śladów po naprawie (auta niestety czasem spadają z lawet�), uszkodzeń blacharskich. Potem wskakujesz do środka i tam wszystko weryfikujesz. Sprawdź, czy wszystko na pokładzie działa. Nie musisz się spieszyć i nic nie podpisuj, zanim nie dokonasz tego przysłowiowego odbioru technicznego.

Szukam pomocy przy zakupie auta w salonie toyoty w Krakowie

gangster - 9-9-2019 at 02:54 AM

Zapomnieliście Koledze powiedzieć o jeszcze jednej rzeczy. Jeśli będziesz brał jakieś wyposażenie dodatkowe, koniecznie sprawdź, czy jest ono w aucie! Zdarzają się pomyłki, rzadko, ale jednak. Wtedy takiego auta oczywiście nie przyjmujesz, a dealer ma obowiązek sprowadzić kolejne albo doposażyć w to, czego brakuje.

Szukam pomocy przy zakupie auta w salonie toyoty w Krakowie

Zajn_ef_786 - 9-9-2019 at 05:31 AM

O widzisz, rada o sprawdzeniu wyposażenia mega cenna, to akurat nie przyszłoby mi do głowy�

Szukam pomocy przy zakupie auta w salonie toyoty w Krakowie

gangster - 9-9-2019 at 07:25 AM

Sporo informacji znajdziesz po prostu na stronie prowadzone przez salon toyoty w Krakowie, zajrzyj sobie na przykład tutaj https://dealerzyaut.pl/salon-toyota/krakow . Poczytaj sobie, wypytaj o wszystko, nigdy się nie spiesz i tyle. Odbiór nowego autka to mega przyjemność, sam się przekonasz.

Szukam pomocy przy zakupie auta w salonie toyoty w Krakowie

Zajn_ef_786 - 9-9-2019 at 08:11 AM

Domyślam się i w sumie nie mogę już się doczekać. Dzięki za pomoc!