Kreatywnie i z pasja

Jakie są Wasze opinie o preparacie Litorsal?

Karmmel - 11-12-2017 at 09:54 PM

Witam. Słyszałem, że po nadmiernym spożyciu alkoholu i po wytężonym wysiłku fizycznym warto stosowac preparat Litorsal. Nigdy go nie stosowałem, ale sądzę, że czasami mógłby mi się przydać. Jakie macie opinie na temat tego preparatu?

Jakie są Wasze opinie o preparacie Litorsal?

Kustosz - 12-12-2017 at 12:23 AM

Z tego co wiem, jest to preparat o działaniu nawadniającym i elektrolizującym. Sam go nie stosowałem, ale podawałem go swoim dzieciom, żeby się nie odwodniły po zatruciu pokarmowym. Wtedy bardzo im pomógł.

Jakie są Wasze opinie o preparacie Litorsal?

edytakrawiec - 12-12-2017 at 01:02 AM

Ja dość często kupuję tabletki musujące Litorsal, bo u mnie w domu przydają się całej rodzinie. W czasie największych upał�w wszyscy je bierzemy, żeby uzupełnić elektrolity i się wzmocnić. Dzieciom podawałam ten preparat, gdy wymiotowały i miały biegunkę, a sama czasem przyjmuję go po intensywnym treningu. Więcej informacji na jego temat znajduje się pod linkiem aptekamini.pl/zdrovit-litorsal-tabletki-musujace-24-sztuki.html. Z tego co wiem, po nadmiernym spożyciu alkoholu też można stosować ten preparat, ale u mnie w rodzinie akurat nie ma takiej potrzeby ;)

Jakie są Wasze opinie o preparacie Litorsal?

gangster - 12-12-2017 at 03:06 AM

A mnie czasami zdarza się kac, no i te tabletki musujące na drugi dzień po spożyciu stawiają mnie na nogi. Znakomicie gaszą pragnienie i likwidują uczucie zmęczenia.

Jakie są Wasze opinie o preparacie Litorsal?

Karmmel - 12-12-2017 at 06:06 AM

Z Waszych wypowiedzi wynika, że ten preparat ma całkiem szerokie zastosowanie i jest skuteczny. A gdzie najczęsciej go kupujecie?

Jakie są Wasze opinie o preparacie Litorsal?

edytakrawiec - 12-12-2017 at 06:39 AM

Ja zazwyczaj zamawiam kilka opakowań w aptece internetowej Apteka MINI, gdzie produkt ten jest dostępny w bardzo przystępnej cenie. Polecam Ci zakupy tam, zwłaszcza jeśli masz do zamówienia więcej niż jeden produkt. Ja zwykle robię tam większe zamówienie, bo ta apteka jest bardzo dobrze wyposażona, a całą paczkę otrzymuję już następnego dnia.

Jakie są Wasze opinie o preparacie Litorsal?

Kustosz - 12-12-2017 at 08:56 AM

Ja także czasem robię zamówienie w Aptece MINI. Oprócz elektrolitów kupuję tam inne potrzebne do domowej apteczki produkty. Najczęściej są to: tabletki i żele przeciwbólowe, syropy na kaszel, pastylki na gardło, a także plastry i bandaże opatrunkowe. Jest tam duzy wybór produktów, wygodny sposób robienia zakupów oraz niedroga przesyłka.