Kreatywnie i z pasja

Elementy potrzebne do karmienia butelką

Karmmel - 24-11-2017 at 02:14 AM

Żona oddelegowała mnie do załatwienia butelki dla malucha. Możecie mi pomóc i powiedzieć czego w ogóle będziemy potrzebowali? Kompletnie nie znam się na tym! Może macie jakiś sklep, w którym można kupić wszystko od razu?

Elementy potrzebne do karmienia butelką

Smyczyk - 24-11-2017 at 03:55 AM

Kiedyś też miałem taki problem. Szukałem w Internecie, bo do sklepu stacjonarnego trochę wstydziłem się iść i trafiłem na świetny sklep internetowy. Produkty do karmienia butelką znajdziesz pod linkiem https://wyprawkowy.pl/karmienie-butelka-39. Na pewno potrzebna będzie butelka i smoczek. Wybór akurat jest ogromny i jest wiele rodzajów butelek. Najlepiej będzie jak skontaktujesz się bezpośrednio ze specjalistami ze sklepu.

Elementy potrzebne do karmienia butelką

Renia - 24-11-2017 at 05:39 AM

Wy faceci jesteście dziwni. Nie łatwiej po prostu iść do sklepu, apteki bądź jeszcze gdzieś indziej i po prostu dowiedzieć się bezpośrednio u sprzedawcy czego potrzeba? Ja butelki i smoczki zawsze kupowałam w aptece

Elementy potrzebne do karmienia butelką

brokatowa - 24-11-2017 at 06:13 AM

Faktem jest, że faceci są dziwni i dość bojaźliwi, ale sklep, o którym napisał kolega jest naprawdę warty uwagi. Zaopatruję się u nich niemalże we wszystko, co jest potrzebne i przydatne podczas wychowywania malucha. Co ciekawe, mają nawet produkty dla mam, więc jak chcesz sprawić żonie niespodziankę, to może odszukasz coś ułatwiającego jej codzienność.

Elementy potrzebne do karmienia butelką

Karmmel - 24-11-2017 at 07:50 AM

Spadliście mi z nieba. Już wszystko mam, a co najważniejsze, żona jest zachwycona.