Kreatywnie i z pasja

Gdzie znajdę kolczyki w kształcie kokardki? Sklep internetowy?

Gytka - 29-9-2017 at 04:40 AM

Hej dziewczyny. Ostatnio widziałam u mojej koleżanki taki fajne kolczyki w kształcie kokardki. Bardzo zależy mi żeby kupić podobne a póki pamiętam jak one wyglądają to chciała bym znaleźć coś podobnego. Znacie jakiś sklep internetowy gdzie jest duży wybór biżuterii?

Gdzie znajdę kolczyki w kształcie kokardki? Sklep internetowy?

hannaMontana - 29-9-2017 at 05:10 AM

Akurat takie drobne rzeczy to zawsze kupuję albo na miejscu w sklepie albo na allegro. Ostatnio znalazłam takiego fajnego sprzedawce którym ma naprawdę duży asortyment i jest w czym wybierać. Wysłałam ci do niego link, wejdziesz to sama zobaczysz ;)

Gdzie znajdę kolczyki w kształcie kokardki? Sklep internetowy?

Gytka - 29-9-2017 at 06:01 AM

Na portalach aukcyjnych zamawiałam kilka razy ale za każdym razem to co widzę na zdjęciach a to co potem dostaje to strasznie słaby towar. Wiem że robią retusz zdjęć i inne zabiegi ale nie chcę znowu dostać słabej jakości kolczyków.

Gdzie znajdę kolczyki w kształcie kokardki? Sklep internetowy?

Kustosz - 29-9-2017 at 06:11 AM

Moja dziewczyna też ostatnio wymyśla i zamówiła sobie kilka par kolczyków w różnym kształcie. Z tego co zauważyłem to ma chyba nawet kotki :P Większość z nich kupiła w sieciówkach na takich regałach co stoją przy ladach.

Gdzie znajdę kolczyki w kształcie kokardki? Sklep internetowy?

CydrowaPani - 29-9-2017 at 07:11 AM

Ze 2 miesiące temu kupowałam bransoletkę z koralem na stronie takiego sklepu z biżuterią. Mają tam naprawdę duży wybór a kolczyków to chyba jest najwięcej. Możesz sobie sprawdzić ofertę a tutaj masz link https://myness.pl/pl/c/Koral/2178409 do tego co ja kupiłam ;)

Gdzie znajdę kolczyki w kształcie kokardki? Sklep internetowy?

hydronetka89 - 29-9-2017 at 07:23 AM

U nich na pewno warto kupić kolczyki kokardki, serduszka, gwiazdki znajdziesz u nich bez problemu. Na stronie https://myness.pl/pl/p/Kolczyki-kokardki-779/23061852 masz akurat te co cię interesują :)

Gdzie znajdę kolczyki w kształcie kokardki? Sklep internetowy?

Gytka - 29-9-2017 at 10:09 AM

Ślicznie wam dziękuję. Na pewno coś z tego wybiorę. Mam tylko nadzieję że będzie coś podobnego do tego co miała znajoma ;)