Kreatywnie i z pasja

Kojarzycie jakiś dobry sklep ze sztucznymi waginami?

Karmmel - 18-9-2017 at 10:41 PM

Przyznaję, jestem samotnym mężczyzną, który ma problem z przedwczesnym wytryskiem. Nie mam jak inaczej ćwiczyć, jak przez masturbację, a przy tym każdy wie, że to też bywa różnie, bo to uścisk inny i w ogóle. Gdzieś przeczytałem ostatnio, że podobno bardzo dobre do takih treningów są sztuczne pochwy. Nowościa dla mnie w ogóle było to, że takie artykuły są na rynku, a co dopiero trenować z nimi. Popatrzyłem już trochę po sieci i widziałem trochę ofert, ale nie chcę się nadziać na coś, co na przykład będzie mnie uczulać.


Kojarzycie jakiś dobry sklep ze sztucznymi waginami?

Kustosz - 19-9-2017 at 12:35 AM

A nie lepiej farmakologicznie to leczyć? Teraz są tabletki różnej maści, albo coś. Ewentualnie możesz też stosować maści, które porażają końcówki nerwów.

Kojarzycie jakiś dobry sklep ze sztucznymi waginami?

dosadny - 19-9-2017 at 03:02 AM

Ja uważam, że najlepiej to rzeczywiście ćwiczyć. Chłpak się nauczy kontrolować swoje wytryski i nie będzie musiał polegać na żadnych specyfikach. Poza tym, taki trening to sama przyjemność :) Widziałem takie sztuczne pochwy Fleshlight w sklepie w Warszawie, na Kabackim Dukcie. Wiem, że mają jeszcze kilka innych placówek w stolicy. Nie były nawet drogie.

Kojarzycie jakiś dobry sklep ze sztucznymi waginami?

Karmmel - 19-9-2017 at 04:48 AM

To w gruncie rzeczy nie tak daleko ode mnie, bo ja też ze stolicy jestem. I co? Korzystałeś z nich?

Kojarzycie jakiś dobry sklep ze sztucznymi waginami?

dosadny - 19-9-2017 at 06:23 AM

Przyznaję, że nie, ale ta firma to renomowany producent takich artykułów. Mają także sztuczne penisy dla pań w różnych rozmiarach. Co więcej, i to może Cię ucieszyć :) Jak masz swoją ulubioną gwiazdę filmów pronograficznych, to może też znajdziesz sztuczną pochwę, która odwzorowuje jej narządy :)


Kojarzycie jakiś dobry sklep ze sztucznymi waginami?

Karmmel - 19-9-2017 at 07:42 AM

Stary� Ty mówisz poważnie?

Kojarzycie jakiś dobry sklep ze sztucznymi waginami?

dosadny - 19-9-2017 at 08:29 AM

Jasne! Masz tam np. opartą na wyglądzie i kształcie Jesse Jane, Lissy Ann czy, mojej faworyty Nikki Benz. Wtedy pozostaje tylko odpalić odpowiedni film i� satysfakcja gwarantowana :]