Kreatywnie i z pasja

Czy warto inwestować w stylowe meble pracownicze?

Kolczukas - 16-8-2017 at 02:39 AM

Cześć wszystkim. Zastanawiam się nad drobnym remontem w firmie, przy okazji wymieniłabym meble pracowników. Tu pojawia się pytanie czy warto na to wydawać czy może lepiej przeznaczyć pieniadze na coś innego a w firmie wiadomo ze zawsze cos sie znajdzie. Liczę na konstruktywną dyskusję i pozdrawiam.

Czy warto inwestować w stylowe meble pracownicze?

Karmmel - 16-8-2017 at 05:02 AM

Z twojego posta nic nie wynika bo jeśli mowa o biurkach przy których są przyjmowani klienci to pokusiłbym sie o ładne, eleganckie meble. W przypadku szafek do przebierania się umieszczonych gdzieś w piwnicy to musisz odpowiedzieć sobie sama. Ładne meble nie są dziś szczególnie obciążającym wydatkiem wiec mysle ze trzeba dojść do konsensusu miedzy estetyką a wydatkami. Wejdź sobie na stronę sklepu Meble Ramadan jeśli szukasz czegoś oryginalnego i wyjątkowego.

Czy warto inwestować w stylowe meble pracownicze?

brokatowa - 16-8-2017 at 06:16 AM

Hej! Stylowe meble pracownicze dostaniesz tutaj: http://mebleramadan.pl/meble-pracownicze. Równie dobrze nadają się do otwartych biur jak również specjalnych pokoi dla klientów premium. O wiele lepiej negocjuje się w odpowiednich warunkach bo druga strona buduje sobie pełną szacunku wizję twojej firmy jak i ciebie samego. Z doświadczenia wiem że zawsze to pomaga uzyskać lepszą pozycję wyjściową.

Czy warto inwestować w stylowe meble pracownicze?

Pomidor - 16-8-2017 at 08:32 AM

Również chciałem polecić ten sklep internetowy z meblami bo mają wyjątkowe meble, które nie są tak ogólnie dostępne jak by się chciało. Poza tym firma jest sprawdzona, działa od wielu lat i zbiera pozytywne opinie w necie, warto zajrzeć na te strone: http://mebleramadan.pl/about_us. Dzięki temu sklepowi urządziłem bibliotekę w takim stylu jak chciałem czyli rodem z powieści angielskich z XIX wieku :)

Czy warto inwestować w stylowe meble pracownicze?

Kolczukas - 16-8-2017 at 10:28 AM

Rzeczywiście mało napisałam ale to już bez znaczenia bo znalazłam w tym sklepie to czego szukałam. Dzięki za link bo trudno znaleźć takie rzeczy a już na pewno nie z możliwością zamówienia online. Dzięki!

Czy warto inwestować w stylowe meble pracownicze?

brokatowa - 16-8-2017 at 11:35 AM

Nie ma sprawy, cieszę się że mogłam pomóc. Z takimi mebelkami faktycznie jest trudno ale jak widać daje się coś znaleźć :). Pozdrawiam i miłego meblowania :)