Kreatywnie i z pasja

Czy znacie tę aptekę internetową?

Strusia - 5-4-2016 at 07:42 AM

Chciałabym znaleźć sobie dobrą aptekę internetową w której mogłabym kupować produkty dla całej rodziny bez wychodzenia z domu. Słyszałam, że dużo zamówień ma apteka Gemini więc pewnie nie jest to przypadek. Może ktoś w niej kupował i powie co o niej sądzi?

Czy znacie tę aptekę internetową?

edytakrawiec - 5-4-2016 at 08:06 AM

Nie mam za dużych doświadczeń jeśli chodzi o porównanie innych aptek internetowych bo do tej pory zwykle kupowałam stacjonarnie a zresztą nie mam potrzeby za często kupować środków z apteki. W tej jednak kupiłam kiedyś balsam brązujący Palmers bo słyszałam że jest dobry a nie mogłam go znaleźć w innych miejscach i cóż mogę powiedzieć, byłam zadowolona, żadnych zastrzeżeń, bardziej mogę wypowiedzieć się na temat produktu :)

Czy znacie tę aptekę internetową?

Renia - 5-4-2016 at 08:44 AM

Dobry był? :) Szukam alternatywy dla solarium

Czy znacie tę aptekę internetową?

edytakrawiec - 5-4-2016 at 10:11 AM

Niezły :)

Czy znacie tę aptekę internetową?

brokatowa - 5-4-2016 at 10:55 AM

Ja szukam apteki w sieci żeby kupować głównie środki dla dziecka, np. syrop sambucol kids i inne które ciężko jest znaleźć stacjonarnie albo więcej kosztują, mam nadzieję, że uda się zaoszczędzić kupując na necie

Czy znacie tę aptekę internetową?

edytakrawiec - 5-4-2016 at 01:46 PM

Wydaje mi się że gdyby nie można było zaoszczędzić kupując w necie to takie zakupy nie miałyby większego sensu, no chyba że faktycznie chodzi o coś co bardzo trudno jest znaleźć w sklepach czy właśnie aptekach stacjonarnych, ktoś nie może wychodzić z domu czy mieszka na wsi, gdzie w żaden sposób nie może kupić danych produktow. Więc jest taniej :)

Czy znacie tę aptekę internetową?

brokatowa - 5-4-2016 at 03:28 PM

Racja