Kreatywnie i z pasja

Apetyczny i świeży kebab w Białymstoku, czy jest jakiś fajny bar?

imprezowicz - 27-6-2017 at 09:32 PM

Raz po raz fajnie zjeść smaczny kebab, niestety dawno nie było mnie tutaj i tak średnio wiem gdzie warto pójść. Gdybyście mogli mnie jakoś naprowadzić i poradzić sensowne lokale to byłoby super. Grunt żeby było smacznie, dużo i jeśli przy tym bez zdzierstwa to wręcz idealnie.

Apetyczny i świeży kebab w Białymstoku, czy jest jakiś fajny bar?

IwanG - 27-6-2017 at 10:35 PM

Hm, ja powiem szczerze też średnio kojarzę rynek białostocki w zakresie kebabów, falafela i tym podobnych przysmaków. Może dlatego że zawsze wolałem kuchnię włoską, jakieś makarony itp.

Apetyczny i świeży kebab w Białymstoku, czy jest jakiś fajny bar?

edytakrawiec - 27-6-2017 at 11:47 PM

Raczej nie powinno być kłopotów, mi smakuje jedzonko tutaj https://www.zefe.pl/. Zawsze jest bardzo świeżo, warzywa uzupełniają na bieżąco, sosy robione na miejscu i mięsko rzetelnie zrobione, bardzo zbliżone smakiem do oryginalnych kebabów z Berlina chociażby. Sądzę że jak ktoś chce zjeść smaczny kebab Białystok może się pochwalić tym miejscem. Dużym atutem jest też bardzo sympatyczna obsługa.

Apetyczny i świeży kebab w Białymstoku, czy jest jakiś fajny bar?

hannaMontana - 28-6-2017 at 02:13 AM

Byłam tam w ubiegłym tygodniu i potwierdzam � duża porcja w uczciwej cenie i smakowo super. Na pewno jeszcze tam wrócę.

Apetyczny i świeży kebab w Białymstoku, czy jest jakiś fajny bar?

gangster - 28-6-2017 at 03:18 AM

Kiedyś chyba była trochę większa moda na kebaby. Dziś przybywa sporo knajp serwujących rożnie pojętą kuchnię bliskowschodnią choć wiem że tam w menu jest chociażby falafel więc oni idą szerzej.

Apetyczny i świeży kebab w Białymstoku, czy jest jakiś fajny bar?

brokatowa - 28-6-2017 at 05:52 AM

Taki porządny falafel bym chętnie zjadła. Naprawdę mi smakuje a że za mięsem nie przepadam to dla mnie ciekawy zamiennik dla klasycznego kebabu.

Apetyczny i świeży kebab w Białymstoku, czy jest jakiś fajny bar?

Smyczyk - 28-6-2017 at 08:22 AM

Bardzo mi smakuje kuchnia turecka czy syryjska � lubię odwiedzać miejsca w których się serwuje tego rodzaju przysmaki. Zwykle jak jestem w danym mieście szukam sobie dobrze ocenianych kebabowni i robię testy.

Apetyczny i świeży kebab w Białymstoku, czy jest jakiś fajny bar?

Kustosz - 28-6-2017 at 08:55 AM

Jadam i jest pycha - https://www.zefe.pl/restauracja/doner-kebab-zefe. Kolega mi dał cynk że jest bardzo sensowny lokal blisko mnie. Jak chodzi o kebab Outlet Białystok długo nie miał miejsca na poziomie. Jakieś budy w pobliżu się zdarzały ale strach tam było jeść... Teraz jak mam ochotę na coś smacznego to sobie tam podejdę i zawsze mięso smakuje super a sosy i surówki też są ekstra.