Kreatywnie i z pasja

Szukam kobiet pracujących w Holandii � proszę o pomoc!

edytakrawiec - 21-6-2017 at 08:06 PM

Jak w tamacie, poszukuję kobiet, które pracują lub pracowały już na terenie Holandii. Chodzi mi o to jak wyglądają warunki pracy, na co można liczyć, jakie są zarobki i ogólnie jak takiej pracy poszukiwać. Będę bardzo wdzięczna za jakiekolwiek porady, każda na wagę złota. Mam zamiar wyjechać na kilka miesięcy do takiej pracy.

Szukam kobiet pracujących w Holandii � proszę o pomoc!

hannaMontana - 21-6-2017 at 09:24 PM

Ja w zeszłym roku pracowałam przy zbiorach kwiatów szklarniowych. Całkiem przyjemnie było, rośliny na takich półkach w szklarniach, więc specjalnie nie trzeba było się schylać. Zarabiałam prawie 10 eurosów i naprawdę byłam zadowolona, szkoda że mogłam tylko 2 miesiące pracować ;)

Szukam kobiet pracujących w Holandii � proszę o pomoc!

brokatowa - 21-6-2017 at 11:13 PM

Jak chcesz bezpiecznie szukać pracy dla kobiet w Holandii to uważam, że powinnaś skorzystać z pośrednictwa oferowanego przez tę firmę marvelpc.pl/praca-w-holandii/oferty-pracy-dla-kobiet-i-mezczyzn.html. Jest kilka powod�w dla kt�rych tak uważam. Przede wszystkim polska firma, a więc prosta komunikacja. Masz polską umowę, oni mogą organizować transport, zawsze zapewniają nocleg, a i pomagają podczas odzyskiwania podatku. Poczytaj sobie dokładnie na stronie, według mnie warto.

Szukam kobiet pracujących w Holandii � proszę o pomoc!

edytakrawiec - 22-6-2017 at 12:30 AM

A no właśnie kwestie kwaterunku, transportu i bezpieczeństwa są tymi sprawami, które najsilniej odciągają mnie od pomysłu sensowego wykonania przerwy na studiach ;) Chcę po prostu w okresie wakacyjnym sobie wyjechać.

Szukam kobiet pracujących w Holandii � proszę o pomoc!

brokatowa - 22-6-2017 at 03:01 AM

Na stronie internetowej marvelpc.pl masz bardzo fajnie wszystko opisane. Oprócz gwarancji dla samego zatrudnienia i normalnych warunków zakwaterowania masz także pewność stawek i terminowych wypłat wynagrodzenia, na polskie konto, co jest strasznie wygodne. Przy tym firma nie bierze prowizji.

Szukam kobiet pracujących w Holandii � proszę o pomoc!

hydronetka89 - 22-6-2017 at 03:46 AM

Ja już kilka razy byłam w takiej pracy i zdecydowanie najbardziej podobało mi się chyba na pakowaniu. Pracowałam już w polskich firmach produkcyjnych, ale tam jest jakby człowiek do innego swiata wszedł. Miłe podejście do pracownika, dbałość o komfort psychiczny, wysokie standardy bezpieczeństwa. Dobrze mi się pracowało!

Szukam kobiet pracujących w Holandii � proszę o pomoc!

edytakrawiec - 22-6-2017 at 06:34 AM

Ślicznie dziękuję za wszystkie informacje, naprawdę rozwiałyście wiele moich wątpliwości.