Kreatywnie i z pasja

Znacie jakieś porady na zdrady, jak wziąć się za rozwód i tak dalej?

Pomidor - 12-6-2017 at 07:21 PM

Żona postanowiła poszukać szczęścia z innym � cóż, jej wybór... Jako zdradzony i niekochany facet chcę się rzecz jasna rozwieść. Teraz zastanawiam się jak ugryźć temat. Chcę żeby sąd stwierdził jej winę. Czy według was to dobry krok a jeśli tak to jak zacząć?

Znacie jakieś porady na zdrady, jak wziąć się za rozwód i tak dalej?

Smyczyk - 12-6-2017 at 07:31 PM

Skoro puściła się z innym to jako facet nie powinieneś mieć żadnych wątpliwości. Jeśli byłeś dobrym wiernym mężem i tak odpłacono to raczej orzeczenie o jej winie nie powinno być luksusem dla Ciebie.

Znacie jakieś porady na zdrady, jak wziąć się za rozwód i tak dalej?

Karmmel - 12-6-2017 at 07:40 PM

Realia sali sądowej bywają zaskakujące. Na pewno warto żebyś miał dowody na jej zdradę, na to, że Cię oszukiwała itp. To wymaga zaangażowania detektywa.

Znacie jakieś porady na zdrady, jak wziąć się za rozwód i tak dalej?

hydronetka89 - 12-6-2017 at 10:24 PM

Też mi się zdaje że agencja detektywistyczna może się okazać bardzo pomocna w takim przypadku. Tym bardziej że w sądzie liczą się dowody a sam możesz nie zdołać ich uzyskać.

Znacie jakieś porady na zdrady, jak wziąć się za rozw�d i tak dalej?

CydrowaPani - 12-6-2017 at 11:45 PM

Tu jest bardzo dobry detektyw detektywrudnicki.pl/pl/porady-na-zdrady/. W tym tekście Porady na zdrady masz sporo ważnych spraw napisanych. Detektyw może być Twoim wielkim atutem w kontekście rozwodu, jak postawisz na profesjonalistę to możesz być pewien że materiał dowodowy nie wzbudzi wątpliwości sędziego. Obecnie sporo spraw rozwodowych przebiega szybciej dzięki detektywom.

Znacie jakieś porady na zdrady, jak wziąć się za rozwód i tak dalej?

Kustosz - 13-6-2017 at 02:08 AM

Kumpel przerabiał rozwód niedawno, historia zbliżona do Twojej. Oczywiście wziął detektywa i nie pożałował bo wykazał dzięki temu jak był zdradzany przez dobre pół roku. Dziś układa sobie na nowo życie. Tak to jest...

Znacie jakieś porady na zdrady, jak wziąć się za rozwód i tak dalej?

hannaMontana - 13-6-2017 at 04:48 AM

Usługi detektywistyczne w tym zakresie są ponoć coraz popularniejsze, czytałam jakiś artykuł o tym. Cóż, ludzie szukają każdego sposobu żeby się bronić przed niegodziwością partnerów.

Znacie jakieś porady na zdrady, jak wziąć się za rozwód i tak dalej?

Zajn_ef_786 - 13-6-2017 at 06:03 AM

Chciałbym żyć w świecie w którym nie ma zdrad ale realia są ciut inne. Szkoda, ale skoro są detektywi którzy oferują pomoc zdradzanym to wypada skorzystać.

Znacie jakieś porady na zdrady, jak wziąć się za rozwód i tak dalej?

brokatowa - 13-6-2017 at 07:02 AM

Nie powinieneś mieć wyrzutów sumienia ani żadnych oporów. Skoro zdradzała to powinna ponieść konsekwencje. Nie odczuwam z nią jako kobieta żadnej solidarności, absolutnie.