Kreatywnie i z pasja

Najlepsze wizualizacje pomieszczeń.

Pomidor - 24-5-2017 at 10:22 PM

Wiecie może jakie studio jest najlepsze w wykonywaniu wizualizacji pomieszczeń? Chodzi o stałą współpracę z początkującym deweloperem. Mile widziane komentarze osób naprawdę znających się na temacie. Piszcie też o tym na co zwracać uwagę, co to w ogóle jest najlepsza wizualizacja…

Najlepsze wizualizacje pomieszczeń.

hydronetka89 - 25-5-2017 at 01:11 AM

Wiesz co, jak dla mnie najlepsza wizualizacja to przede wszystkim precyzja i wyobraźnia. Każdy element musi być szczegółowo dopracowany, bo jednak klient nie da się oszukać. Poza tym chodzi o wysoka estetykę, coś jakby kuszącego z perspektywy marketingowej… Zawsze sprawdzaj portfolio studia i pytaj o czas wykonania.:)

Najlepsze wizualizacje pomieszczeń.

Pomidor - 25-5-2017 at 03:26 AM

A gdzie robiłaś takie wizualizacje, potrafisz polecić konkretne studio? Bardzo chętnie bym się zainspirował, poczytał jakąś ofertę…

Najlepsze wizualizacje pomieszczeń.

hydronetka89 - 25-5-2017 at 05:14 AM

pewnie, już ci daję namiary na ich stronę internetową. O tutaj altariastudio.com/oferta/wizualizacje-wnetrz-i-architektoniczne znajdziesz więcej informacji. Możesz sobie obejrzeć już wykonane przez nich wizualizacje pomieszczeń, poza tym w innych zakładkach mają też animacje 3D, warto sobie popatrzeć… myślę, że też świadczą o kompetencjach pracowników.:)

Najlepsze wizualizacje pomieszczeń.

CydrowaPani - 25-5-2017 at 07:19 AM

Również znam to studio i mogę je polecić. Na pewno w Altaria Studio pracują doświadczeni ludzie, którzy wiedzą co robią i mają swoje pasje.;) Bardzo mi się podobały przykładowe aranżacje mieszkania, jakie dla nas zrobili. No i nie da się ukryć, że klienci również byli zachwyceni, szybko nam się udała sprzedaż.

Najlepsze wizualizacje pomieszczeń.

Pomidor - 25-5-2017 at 07:28 AM

dzięki za namiary, skontaktuję się i zobaczymy co nam z tego wyjdzie. Wygląda obiecująco.:)