Kreatywnie i z pasja

Gdzie szukać trenerów w Krakowie?

hydronetka89 - 14-5-2017 at 09:16 PM

Hejka! Jako, że trochę mi się przybrało (niestety, na stres reaguję najczęściej zajadaniem :(), to teraz chciałabym tę oponkę zrzucić. Nie mam jakoś specjalnie samozaparcia, żeby podtrzymywać regularne treningi, dlatego też myślę, że wzięcie trenera osobistego to będzie najlepsze wyjście. Polecicie kogoś?

Gdzie szukać trenerów w Krakowie?

CydrowaPani - 14-5-2017 at 09:26 PM

Powiem Ci kochana, że ja działam z apką. Zawsze mi przypomina o treningu. Fakt, że ciężko jest przebrnąć może przez pierwsze kilka dni, ale później, jak już się wkręcisz, to sama będziesz czuła, że ci treningu brakuje :)

Gdzie szukać trenerów w Krakowie?

hydronetka89 - 14-5-2017 at 11:28 PM

Dla mnie aplikacja w telefonie to słabe rozwiązanie. Co z tego, że poćwiczę, dzień dwa, jak na trzeci nie będzie mi się chciało, może pojawi mi się jakieś powiadomienie na ekranie, które zaraz wyłączę� Dlatego potrzebuję żywego człowieka, który mnie �kopnie� do działania :)

Gdzie szukać trenerów w Krakowie?

Pomidor - 15-5-2017 at 01:15 AM

A może po prostu sobie wykup karnet na siłownię? To chyba najlepiej na ludzi oddziałowuje, że na coś wydali kasę :D

Gdzie szukać trenerów w Krakowie?

CydrowaPani - 15-5-2017 at 03:17 AM

Słaba opcja, powiem szczerze. Też tak myślałam, że wydam parę stówek na karnet i będę chodzić i cisnąć� no i straciłam parę stówek. Dopiero jak poszukałam trenera w Krakowie, a właściwie znalazłam, bo weszła na stronę http://www.studiosynergy.pl/, to miałam bodziec do działania. Przede wszystkim dlatego, że z nimi bardzo szybko zobaczyłam wyniki mojej pracy.

Gdzie szukać trenerów w Krakowie?

hydronetka89 - 15-5-2017 at 04:00 AM

A jak to wygląda cenowo u nich?

Gdzie szukać trenerów w Krakowie?

CydrowaPani - 15-5-2017 at 06:41 AM

Według mnie bardzo rozsądnie. Za innowacyjne treningi, jakie oni oferują, to jest powiedziałabym, że nawet lepiej jak świetnie :) Sam trening też jest krótszy, dzięki nowoczesnemu sprzętowi, który wykorzystują do trenowania. Dlatego też polecam ;)