Kreatywnie i z pasja

Mata magnetyczna na moją lodówkę

hydronetka89 - 21-3-2017 at 01:53 AM

Hej. Czy kojarzycie może coś takiego jak magnetyczne maty nakładane na lodówkę? Nie stać mnie na to, aby kupić sobie nową, a chciałam nieco podrasować wygląd mojej kuchni. Z chęcią wzięłabym pod uwagę także zakup naklejek naściennych do kuchni. Jeśli macie jakieś propozycje to proszę się nie obawiać i napisać. Rozważę wszelkie opcje.

Mata magnetyczna na moją lodówkę

Pomidor - 21-3-2017 at 04:10 AM

Witam. Mnie też się podobają naklejki naścienne. Widziałem takie u znajomych, ale jeszcze nie kupiłem nic do siebie. jeśli to nie problem z chęcią się podepnę do twojego tematu. Co do maty uważam, że to całkiem fajny sposób na odmianę starej lodówki.

Mata magnetyczna na moją lodówkę

Karmmel - 21-3-2017 at 04:27 AM

Hej. Naklejki naścienne? Myślałem, że przeważnie to się teraz przykleja tapety z napisami. Myślałem, że naklejki to taki gadżet na chwilę i tak odleci, no ale ja takich nie mam to się wypowiedzieć nie mogę.

Mata magnetyczna na moją lodówkę

CydrowaPani - 21-3-2017 at 06:03 AM

Cześć. Naklejki są super, podobnie jak maty magnetyczne. Można sobie naprawdę odmienić wystrój nie tylko lodówki, ale także zmywarki, bo na zmywarkę to też widziałam ładne maty. Ja kupiłam naklejki ze sklepu naklejkomania.eu. bardzo dobrej jakości naklejki mają. Z resztą sami możecie sobie sprawdzić.

Mata magnetyczna na moją lodówkę

brokatowa - 21-3-2017 at 08:15 AM

Witam. Ja też kupiłam takie coś. Uważam, że maty magnetyczne są najlepszym dekorem dla lodówki. Kupowałam je dla siebie i mamy w tym sklepie http://naklejkomania.eu/62-maty-na-lodowke. To super pomysł na efektowną odmianę wnętrza kuchni bez większych wydatków.