Kreatywnie i z pasja

Czy Voice Picking jest skuteczny?

hydronetka89 - 20-3-2017 at 04:00 PM

Z racji tego, że zastepuję koleżankę w pracy , potrzebuję trochę pomocy, jeśli chodzi o logistykę. Czy Voice Picking jest skuteczny? Czy to u was naprawdę działa?

Pomidor - 20-3-2017 at 06:20 PM

Wiesz jeśli ludzie są nieodpowiedni to w firmie nie będzie nic dobrze działało.

Smyczyk - 20-3-2017 at 09:05 PM

To co się nazywa Voice Picking czy kompletacja glosowa to coraz bardziej stają się popularne w Polsce. Staje się to po prostu czymś powszechnym. Tutaj można zobaczyć, że działa się bardziej dokładnie no i efektywność tez jest znacznie lepsza. Przy wszelkich czynnościach magazynowych to sprawia, że praca jest bardziej sprawna. Ja kontaktowałem się z tą firma http://www.hkk-consult.pl/rozwiazania/kompletacja-glosowa jak potrzebowałem kompletacji głosowej w swojej firmie. I wg mnie porządna to firma.

Karmmel - 20-3-2017 at 11:07 PM

Tak jak już tu ktos wyzej napisal. Wszystko chodzi o to ,jak sprawnie jest podzielona praca no i jak sprawnie działają pracownicy bo jeśli tego brakuje to wtedy niestety trudno utrzymać zyski na wysokim poziomie.

Kustosz - 21-3-2017 at 01:51 AM

Ja jeszcze zastnawiam się nad Voice Picking ale na razie to kwestia bardziej kasy czy wystarczy jej na takie inwestycje.

Smyczyk - 21-3-2017 at 03:54 AM

Ja mogę tylko napisać, że HKK Consult dziala w dobry sposób. Nigdy nie zawiodłem się na nich. Zamawialem od nich tez kody kreskowe ale to kwestia tego czy naprawde się potrzebuje tego typu rozwiażań w firmie. Bo może niekoniecznie.

Kustosz - 21-3-2017 at 05:29 AM

Terminale głowsowe przy pic kingu są fajne zawsze to wieksza oszczędność czasu a co za tym idzie jest wieksza kasa. Jeśli jest problem z pomijaniem pozycji to wadrto wtedy wydrukowac listy produktów no i wtedy da rade wyeliminiwaoc błąd.

hydronetka89 - 21-3-2017 at 07:45 AM

To jest spore odciążenie nieraz przedsiębiorstwa to na pewno a poza tym trzeba pamiętać, ze trzeba tez dobrze przeszkolic pracownikow w zakresie terminali. Bo inaczej to cała nowość będzie zle wykorzystywana. Chociaż niektórzy mają silne przyzwyczajenia do terminali wizualnych.