Kreatywnie i z pasja

Polecicie jakieś studio w Warszawie?

hannaMontana - 20-3-2017 at 04:15 AM

Witajcie. Co tam u Was słychać? Bo u mnie nastał wspaniały dzień, w którym wreszcie postanowiłam spełniać swoje marzenia. Chcę się mianowicie zapisać na zajęcia z tańca i zastanawiam się nad tym gdzie właściwie mogę to zrobić i nie mogę znaleźć niczego konkretnego. Może Wy coś takiego znacie lepiej niż ja?

Polecicie jakieś studio w Warszawie?

Smyczyk - 20-3-2017 at 04:48 AM

Ja sam ostatnio też o tym myślałem. Też mi się marzył zawsze taniec, a poza tym ostatnio się dowiedziałem, że taniec bardzo dobrze wpływa na ogólny wygląd sylwetki i na postawę, a z tym to ja ostatnio mam niestety problem i coś bym musiał zrobić.

Polecicie jakieś studio w Warszawie?

brokatowa - 20-3-2017 at 05:26 AM

Ja niedawno się zapisałam na kurs tańca. Na stronie ckit.pl znalazłam dosyć ciekawą ofertę zajęć tanecznych i się na nie zdecydowałam tak na spontanie całkowitym i super, że to zrobiłam, bo teraz mam naprawdę świetnie zajęcia i chętnie bym na nie codziennie chodziła, bo nigdy nie mam dosyć tego ruszania się :)

Polecicie jakieś studio w Warszawie?

Karmmel - 20-3-2017 at 06:39 AM

Ja też wiem, że jeśli interesuje Cię studio tańca Warszawa na pewno Cię samej nie zostawi. Wejdź właśne na stronę i zobacz sobie, ile tam na Ciebie czeka r�żnych kurs�w tańca i r�żnych zajęć, z kt�rych możesz skorzystać, żeby się nauczyć tańczyć

Polecicie jakieś studio w Warszawie?

hannaMontana - 20-3-2017 at 06:49 AM

Właśnie już to wszystko przeglądam i w szoku jestem, nie miałam nawet pojęcia, że tak dorze to wygląda. No ale teraz już wiem i przynajmniej będę mogła z tego skorzystać i dobrze się bawić, coś dla ruchu też zrobić, bo siedzący tryb życia temu niestety nie sprzyja

Polecicie jakieś studio w Warszawie?

Smyczyk - 20-3-2017 at 09:45 AM

I ja tez chyba się zdecyduje. Kto wie, może się już wkrótce zobaczymy na zajęciach razem i będziemy się razem uczyć? :D