Kreatywnie i z pasja

Bezpieczny zakup nieruchomości w Stargardzie � na co zwrócić uwagę?

Smyczyk - 16-3-2017 at 04:24 AM

Witam. Potrzebuję Waszej porady w kwestii zakupu nieruchomości, dokładnie tak jak w temacie. Czy możecie mi powiedzieć jak podejść do zakupu nieruchomości, żeby była to transakcja naprawdę bezpieczna? Nie bardzo znam się na tych wszystkich umowach i procedurach. Będę wdzięczny za jakieś porady.

Bezpieczny zakup nieruchomości w Stargardzie � na co zwrócić uwagę?

Gytka - 16-3-2017 at 04:42 AM

Jak nie masz doświadczenia, a większość z nas go nie ma bo dom czy mieszkanie kupuje się średnio raz czy dwa razy w życiu to według mnie powinieneś skorzystać z pomocy pośrednika. Wtedy na pewno będzie bezpiecznie.

Bezpieczny zakup nieruchomości w Stargardzie � na co zwrócić uwagę?

Karmmel - 16-3-2017 at 05:23 AM

Dokładnie, najlepiej skorzystać właśnie z pomocy dobrego pośrednika. Biorąc pod uwagę właśnie Stargard nieruchomości możesz sobie bardzo wygodnie przeglądać na tej stronie http://www.hestianieruchomosci.pl/oferty-nieruchomosci,stargard.html, masz tam zarówno mieszkania, jak i także domy, nie wiem czego poszukujesz ;) Z pomocą tego pośrednik kupujesz bezpiecznie, nieruchomości są sprawdzane, załatwiane są wszelkie formalności, ogólnie dostajesz pełną gwarancję, że nie będzie problemów.

Bezpieczny zakup nieruchomości w Stargardzie � na co zwrócić uwagę?

Kustosz - 16-3-2017 at 08:12 AM

Zakup mieszkania, nawet tego od dewelopera, zdecydowanie wymaga dokładnego przyjrzenia się temu jak technicznie jest wszystko wykonane, czy nie ma fuszerek, a jak kupujesz z rynku wtórnego nieruchomość to w ogóle chociażby status prawny musisz sprawdzić, czy są współwłaściciele, czy hipoteka nie jest obciążona�dużo tego, a właśnie Hestia Nieruchomości się tym zajmuje, więc możesz być o to spokojny wtedy.

Bezpieczny zakup nieruchomości w Stargardzie � na co zwrócić uwagę?

Smyczyk - 16-3-2017 at 09:00 AM

Bardzo mi pomogliście, serdecznie dzięki za to. Pytanie tylko czy takie usługi są kosztowne?

Bezpieczny zakup nieruchomości w Stargardzie � na co zwrócić uwagę?

Kustosz - 16-3-2017 at 11:02 AM

Biorąc pod uwagę to ile kosztuje mieszkanie, nawet niewielkie, to zdecydowanie nie są kosztowne.