Kreatywnie i z pasja

Maszyny CNC do drewna na początek działalności.

Kolczukas - 20-2-2017 at 11:43 PM

Skończyłem niedawno szkołę średnią i jakoś na studia mi nie śpieszno. Odłożyłem trochępieniędzy i chciałbym spróbować swoich sił w mojej pasji, jaką jest stolarstwo. Od zawsze marzyłem o tym, żeby być właścicielem takie zakłądu i produkować w nim co ciekawsze meble. Czy na początek działalności warto pokusić się o sprzęt z najwyższej półki?

Maszyny CNC do drewna na początek działalności.

Karmmel - 21-2-2017 at 01:59 AM

Za bardzo nie wiem, co dokładnie rozumiesz o początek działalności i o jaki sprzęt pytasz. Jeśli chcesz robić dużo i dokłądnie, to bezwzględnie będziesz potrzebował dobrej jakości maszyn, które można dostać bez problemu. Piszesz poza tym, że odłożyłeś trochę pieniędzy, to powinno pójść zdecydowanie łatwiej.

Maszyny CNC do drewna na początek działalności.

Kolczukas - 21-2-2017 at 02:26 AM

No będzie tego trochę, więc mam nadzieję, że wystarczy. Raczej chodzi mi o podstawoe maszyny, bo narzędzia to wiadomo, każdy pozna dobrego stolarze po jego narzędziach. A może wiecie kto sprzedaje towar w najlepszej cenie?

Maszyny CNC do drewna na początek działalności.

ziomalek - 21-2-2017 at 05:03 AM

No pewnie, że wiem, bo od dawna się tam zaopatruje w najlepszy sprzęt. Zobacz tutaj mtm-maszyny.pl/ jak ta oferta wygląda. Cenowo jest super, a jakość to zobaczysz sam. Z resztą jeśli zgłosisz się do siedziby tej firmy to maszyny możesz oczywiście przetestować bez względu na to czy to pilarka czy maszyny CNC do drewna, klient musi być pewny tego co kupuje.

Maszyny CNC do drewna na początek działalności.

hannaMontana - 21-2-2017 at 06:17 AM

No kota w worku to raczej nie warto kupować...

Maszyny CNC do drewna na początek działalności.

imprezowicz - 21-2-2017 at 09:12 AM

Dobrego sprzętu nigdy za wiele, ale na początek to ustal czym tak naprawdę się będziesz zajmował, bo jak będzie to po trochu wszystkiego, to może być ciężko z nadążeniem za trendami rynkowymi, któe się zmieniają i do każdego typu prac w związku z tym potrzebna jest inna maszyna.