Kreatywnie i z pasja

Laptop z ekranem 14cali � jaki kupić?

Karmmel - 14-2-2017 at 06:35 PM

Cześć. Potrzebuję laptopa o niedużych rozmiarach, ale też niebyt małego, żeby można było w miarę wygodnie na nim pracować. Dlatego szukam jakieś sprzętu z ekranem większym niż 13cali, ale mniejszym niż standardowe 15cali. Co polecacie?

Laptop z ekranem 14cali � jaki kupić?

Kustosz - 14-2-2017 at 07:30 PM

ale masz wymagania;) Jak chcesz czegoś naprawdę wydajnego, z mocnym procesorem Core i7 to wybierz sobie coś z tej strony mct-sklep.pl/elitebook-840-c4589. Zauważ, że te najlepsze laptopy HP EliteBook 840 mają dyski SSD, co w znaczący spos�b poprawia wydajność pracy, szybkość odczytu i zapisu danych.

Laptop z ekranem 14cali � jaki kupić?

Karmmel - 14-2-2017 at 07:55 PM

A coś tańszego? Wiem, że teraz te dyski SSD stają się coraz bardziej popularne, ale nadal są strasznie dorgie. Jak dla mnie to akurat nie ma tak dużego znaczenia, wiec może być standardowy dysk HDD.


Laptop z ekranem 14cali � jaki kupić?

Kustosz - 14-2-2017 at 10:32 PM

Uwierz, zwykłe HDD to już przeżytek, szkoda kasy na takiego laptopa. Jak cena EliteBook Cię przeraża, to zawsze można znaleźć coś tańszego. Na przykład laptopy Acer. Tutaj masz linka do laptop�w tej firmy mct-sklep.pl/travel-mate-p-c4747. Prezentowane laptopy sa tańsze o jakieś 2tyś. od wspomnianych wczesniej laptop�w HP, więc można się zastanowić.

Laptop z ekranem 14cali � jaki kupić?

Karmmel - 14-2-2017 at 11:20 PM

O tutaj cena już bardziej przystępna.

Laptop z ekranem 14cali � jaki kupić?

Zajn_ef_786 - 15-2-2017 at 02:16 AM

Idziesz do marketu, pytasz jakie mają laptopy z takim to a takim ekranem, wybierasz jeden i kupujesz. Co za problem?!?

Laptop z ekranem 14cali � jaki kupić?

Kustosz - 15-2-2017 at 04:53 AM

O teraz mi się jeszcze przypomniały Lenovo ThinkPad. Pod tym adresem masz linka do laptop�w z tej serii mct-sklep.pl/thinkpad-x-c4547. Niestety w tym przypadku cena jest już znacznie wyższa, przeszło 6tyś. za komputer. Zresztą trudno nazwać je komputerami, bo mogą też działac jak tradycyjny tablet. Og�lnie super sprzęt, jeśli chodzi o wydajność i wygląd.

Laptop z ekranem 14cali � jaki kupić?

Karmmel - 15-2-2017 at 05:35 AM

Chyba znalazłem coś dla siebie w tym serwisie mct-sklep.pl tylko akurat nie z tego, co proponowałeś. Niemniej dzięki za linki, do czegoś się przydały:)

Laptop z ekranem 14cali � jaki kupić?

Kustosz - 15-2-2017 at 08:23 AM

A można wiedzieć, co ostatecznie wybrałeś?