Kreatywnie i z pasja

Czy wiecie gdzie dostanę shishę w sklepie online?

Smyczyk - 14-2-2017 at 08:54 PM

Witajcie. Chciałbym sobie teraz ogarnąć shishę. Czy wiecie gdzie dostanę shishę w sklepie online ? No i zalezy mi niepowiem na jakiejs przyzwoitej cenie. No tak , aby nie było zbyt drogo.

Czy wiecie gdzie dostanę shishę w sklepie online?

Karmmel - 14-2-2017 at 09:16 PM

Tez bardzo lubie shishę : ) to mój relaks weekendowy.

Czy wiecie gdzie dostanę shishę w sklepie online?

Kustosz - 14-2-2017 at 10:57 PM

teraz coraz wiecej osob korzysta z shishy. Jest to dosc popularne. Chociaz ja shishę to zawsze dostaje na prezent ;)

Czy wiecie gdzie dostanę shishę w sklepie online?

Zajn_ef_786 - 14-2-2017 at 11:39 PM

Jak ci potrzebna jest shisha sklep online to dobre miejsce by kupic . możesz zajrzec tutaj https://e-mbj.com/165-shisha dostepne sa shishe rozne bardzo i możesz dobrac brykiety takie które nawet pala się dłużej. To jest fajna rzecz jak się chce mieć troche przyjemności na dłużej. A w tym sklepie możesz kupic tyton, lufki i cybuchy do bonga.

Czy wiecie gdzie dostanę shishę w sklepie online?

Kolczukas - 15-2-2017 at 02:14 AM

Dobra shisha to jednak musi być porzadnie wykonana. I stabilna. Ale dla mnie liczy się ciekawy tez wyglad. Bo wg mnie wszystko powinno być zrobione estetycznie i bez zadnych wiekszych wpadek w wygladzie.

Czy wiecie gdzie dostanę shishę w sklepie online?

Zajn_ef_786 - 15-2-2017 at 04:37 AM

W tym sklepie e-mbj.com możesz kupic rozne rzeczy dla tych, którzy lubia tyton nawet bibułki do tytoniu. No i maja co nieco produktow z elektroniki np. dyski zewnętrzne. Widziałem u nich ale trzeba byłoby sprawdzic dokladnie jakie ceny maja.

Czy wiecie gdzie dostanę shishę w sklepie online?

Strusia - 15-2-2017 at 06:12 AM

Prawda jest taka, ze shishę dostać w sklepie internetowym jest stosunkowo łatwo, ale taka która nam posłuży lata i wogole będzie wyglądać dobrze to już trzeba trafic dobrze. Ja lubie obca kulture i dlatego shisha mi się podoba ; )

Czy wiecie gdzie dostanę shishę w sklepie online?

Kinia - 15-2-2017 at 07:26 AM

Poznawanie innych kultur jest fajne : ) a poza tym to zawsze cos nowego.