Kreatywnie i z pasja

Solidne lady cukiernicze na lata, da się takie jeszcze dostać?

ziomalek - 6-2-2017 at 01:06 AM

Prowadzimy rodzinną cukiernię, potrzebujemy na szybko nowej lady bo stara się zepsuła a serwisant powiedział że naprawa jest bez sensu z racji kosztów. No to kupimy coś nowego tylko w tym momencie nie mam pomysłu gdzie z tym uderzyć. Jak myślicie? Chodzi o coś trwałego a nie o prowizorkę!

Solidne lady cukiernicze na lata, da się takie jeszcze dostać?

gangster - 6-2-2017 at 01:23 AM

Z tego co mi wiadomo jest firma ES SYSTEM K Sp. z o.o. i oni mają jedne z solidniejszych rozwiązań chłodniczych jakie w tym momencie da się w kraju nabyć. Więc na Twoim miejscu bym zapytał tam.

Solidne lady cukiernicze na lata, da się takie jeszcze dostać?

edytakrawiec - 6-2-2017 at 03:47 AM

Takie nagłe usterki to fatalna sprawa. U nas szafa ekspozycyjna w bistro padła niespodziewanie a że mieliśmy tam galarety i sałatki to zrobił się niezły dym. Na szczęście udało się w miarę sprawnie to naprawić.

Solidne lady cukiernicze na lata, da się takie jeszcze dostać?

hannaMontana - 6-2-2017 at 05:30 AM

Warto zajrzeć na ich stronę bo opcji masz dużo essystemk.pl/index.php?p=m&idg=pr,11,400,418. I nie martwiłabym się o trwałość ponieważ wszędzie Ci powiedzą że lady cukiernicze od nich to wydatek raz na dłuższy czas. A w razie awarii mają super serwis.

Solidne lady cukiernicze na lata, da się takie jeszcze dostać?

Sopel - 6-2-2017 at 07:59 AM

Według mnie coraz trudniej w tej akurat branży trafić na kiepskie rozwiązanie. De facto jest taka konkurencja między producentami i dystrybutorami systemów chłodzenia że nikomu się nie opłaca oszczędzać na jakości.

Solidne lady cukiernicze na lata, da się takie jeszcze dostać?

ostaniec - 6-2-2017 at 08:10 AM

Zgadzam się zasadniczo z przedmówcami � ta firma oferuje sprawdzone modele lad i jestem pewien że będziecie zadowoleni. Prawdą jest też to że poziom wykonania takiego sprzętu jest coraz wyższy.