Kreatywnie i z pasja

Jakie stoły najlepsze do lokalu gastronomicznego?

Pomidor - 31-1-2017 at 03:18 AM

Witam wszystkich. Chcę wstawić kilka stołów do swojego lokalu gastronomicznego. Widziałem już trochę ofert i ogólnie nic nie przekonało mnie. Może powklejacie jakies fajne firmy, linki, oferty itp. dobrze by było jednak poznać różne punkty widzenia i ogólnie Wasze propozycje, to zdecydowanie lepiej będzie podjąć decyzję.

Jakie stoły najlepsze do lokalu gastronomicznego?

Smyczyk - 31-1-2017 at 04:42 AM

Tutaj masz świetną ofertę stoł�w: probox.pl/kategoria-produktu/65/stoly-przyscienne-i-centralne, myślę, że spokojnie spośr�d nich znajdziesz to co Cię najbardziej interesuje. Od dłuższego czasu zamawiam towary tylko od nich i nigdy mnie tak naprawdę nie zawiedli ;) także myślę, że spokojnie możesz od nich zamawiać produkty, meble itp.

Jakie stoły najlepsze do lokalu gastronomicznego?

Karmmel - 31-1-2017 at 07:01 AM

Mega dobra jest ta stronka probox.pl tak przeglądam co mają w ofercie i nie dość, że stoły, ogólnie meble to mnóstwo specjalistycznych sprzętów.. chyba sobie od nich zamówię ekspres do kawy bo mają tanio i jeszcze zastanowię się, czy coś do domu nie potrzebuję. Super, że poznałem tę stronke, bo jednak nie miałem pojęcia, że takie coś istnieje ^^

Jakie stoły najlepsze do lokalu gastronomicznego?

Kustosz - 31-1-2017 at 08:40 AM

od dłuższego czasu też szukałem właśnie takiej firmy, gdzie można zamówić więcej produktów do restaruacji i ogólnie do domu i tu proszę.. widzę, że ta stronka się idealnie do tego nada :) mega się cieszę, że na nią trafiłem, bo taką ofertę to ze świecą szukać ;)