Kreatywnie i z pasja

Elektryczne łóżka rehabilitacyjne w dobrej cenie � gdzie szukać?

edytakrawiec - 29-12-2016 at 10:22 PM

Cześć wam. bardzo proszę o wskazanie wartego uwagi sklepu albo strony internetowej gdzie zamówię elektryczne łóżka rehabilitacyjne w dobrych cenach. Minimum chciałabym 20 sztuk ale jeśli bedzie to za malo zeby zlozyc gdzies zamowienie to moge wziac max 30. Pozdrawiam.

Elektryczne łóżka rehabilitacyjne w dobrej cenie � gdzie szukać?

Pomidor - 29-12-2016 at 11:34 PM

Czesc, zalatwilem łóżko rehabilitacyjne elektryczne a do tego bardzo lekkie i tanie w sklepie ANMAR. Ceny mają naprawdę bardzo atrakcyjne a do tego duzy wybór różnych wariantów pomocnych przy różnych schorzeniach. Co zdecydowanie chwalę to wytrzymałość. Mamy niekiedy pacjentów bardzo pokaxnych wag i rozmiarów a mimo to wszystko działa jak należy, nie trzeszczy, nie buja sie, czyli jest jak byc powinno.

Elektryczne łóżka rehabilitacyjne w dobrej cenie � gdzie szukać?

edytakrawiec - 30-12-2016 at 12:59 AM

Gdzieś już o tym sklepie słyszałam. Chyba gdzieś kiedyś czytałam już opinie na ich temat.

Elektryczne łóżka rehabilitacyjne w dobrej cenie � gdzie szukać?

Strusia - 30-12-2016 at 03:37 AM

Nie ma sie co dziwić bo to jeden z lepszych i wiekszych sklepów z takim asortymentem. Nie wiem czy poradziłaś sobie ze znalezieniem tego czego szukasz bo ja miałam problem ze znalzieniem strony po nazwie sklepu, takze zajrzyj sobie od razu w ten link - http://wyposazenieszpitali.pl/produkty/rehabilitacja/. Pozdrawiam!

Elektryczne łóżka rehabilitacyjne w dobrej cenie � gdzie szukać?

Smyczyk - 30-12-2016 at 05:27 AM

Duża jest róznica miedzy łóżkiem normalnym a rehabilitacyjnym? Czy normalne łóżka nie oferuja takich mozliwosci jak sie do nich dokupi stelarze?

Elektryczne łóżka rehabilitacyjne w dobrej cenie � gdzie szukać?

Pomidor - 30-12-2016 at 06:03 AM

Nie wiem bo nie chciało mi sie w to bawić. Taniej na pewno mi to nie wyjdzie a ile jest roboty z dziesiątkami łóżek?

Elektryczne łóżka rehabilitacyjne w dobrej cenie � gdzie szukać?

Smyczyk - 30-12-2016 at 08:06 AM

Mam na myśli pojedyncze egzemplarze.