Kreatywnie i z pasja

Czy wynajem hostess ma wpływ na wzrost zainteresowania daną firmą?

hydronetka89 - 27-12-2016 at 04:33 AM

Czy uważacie, że wynajem hostess na spotkania biznesowe i eventy przekłada się na wzrost zainteresowania ofertą danej firmy? Czy hostessy traktowane są przez gości raczej jako atrakcja i ozdoba całego spotkania?

Czy wynajem hostess ma wpływ na wzrost zainteresowania daną firmą?

Pomidor - 27-12-2016 at 06:11 AM

No wiadomo, że hostessa to w pewnym sensie atrakcja, ale uatrakcyjnianie spotkania biznesowego czy innego wydarzenia nie jest bynajmniej ich zasadniczą rolą. Więcej na temat celów, jakim ma służyć wynajmowanie hostess, można przeczytać na stronie http://www.hostessy.caneli.com.pl/wynajem-hostess/. Mysle, że firmy, które wynajmują hostessy na rózne imprezy, zyskują większe zainteresowanie swoimi usługami oraz produktami. Produkty czy też firmy reklamowane przez hostessy zostają zapamiętane lepiej niż inne, dlatego też wynajmowanie hostess zazwyczaj okazuje się strzałem w dziesiątkę.

Czy wynajem hostess ma wpływ na wzrost zainteresowania daną firmą?

Smyczyk - 27-12-2016 at 07:59 AM

Zgadzam się, ale zaznaczyłbym jeszcze, że hostessy powinny być osobami profesjonalnymi i dobrze dobranymi do charakteru danego spotkania. Niektóre hostessy bowiem lepiej sprawdzają się np. podczas akcji promocyjnych w supermarketach, a niektóre lepiej podczas poważnych spotkań biznesowych.