Kreatywnie i z pasja

Gdzie sprzedać auto?

Kustosz - 11-4-2016 at 04:15 AM

Dzwoniłem do kilku komisów w moim regionie, czy byliby zainteresowani kupnem samochodu od ręki na korzystnych warunkach. I okazuje się, że nie ma takich komisów. Wszyscy owszem są zainteresowani, ale postawieniem auta w komis. Nikt nie chce angażować swoich środków. Czy ten eksport z zagranicy wszystko popsuł?

Gdzie sprzedać auto?

ziomalek - 11-4-2016 at 05:26 AM

To w dużej mierze jest właśnie wina tego, że w Polsce większość samochodów jest sprowadzana. Ale nie martw się, bo wystarczy zajrzeć sobie na stronę superautomarket.pl/bydgoszcz/ i już masz prostą drogę do tego, żeby auto sprzedać. Możesz na nim nieźle zarobić. Ta firma na pewno odkupi od ciebie samochodów.

Gdzie sprzedać auto?

Strusia - 11-4-2016 at 07:51 AM

Spokojnie, nawet mimo obecności tak dużej liczby eksporterów można sobie poradzić ze sprzedażą auta. Sporo firm kupuje auta w Katowicach. To dość daleko od granicy niemieckiej, dlatego też zainteresowanie polskimi autami jest tutaj dużo większe. Ale w innych regionach jest podobnie.

Gdzie sprzedać auto?

Pomidor - 11-4-2016 at 09:35 AM

Moim zdaniem ludzie się już przejedli samochodami z zachodu. Teraz wolą iść na pewniaka i kupić auto, które pochodzi z Polski lub tutaj było użytkowane.

Gdzie sprzedać auto?

Kinia - 11-4-2016 at 11:32 AM

Też to zauważyłam. Ostatnio przeglądając ogłoszenia motoryzacyjne obserwowałam, ilość odwiedzien danego ogłoszenia i te z polskimi samochodami miały ich duzo więcej. Sprzedaż auta do Polski to także możliwość poznania jego historii przez kupującego.